Příjemnou noc, je úterý 21.10.2014. Dnes má svátek Brigita, zítra Sabina.

Zpravodaj

logoRodinné centrum Dětský svět nabízí dětem a rodičům lekce cvičení pro kojence a batolata zaměřené na správný psychomotorický vývoj v raném věku. Dále pro děti školkového věku kroužek Mluvíš, mluvím, mluvíme se zaměřením na logopedickou prevenci. Podrobnosti jsou uvedeny na přiložených letácích.

Číst dál...

141020-cssdDěkujeme Vám všem, kteří jste přišli k volbám a podpořili sociální demokracii.

Číst dál...

141020-koalicePoměrně složitá situace nastala po volbách v Lanškrouně, kde se vítězem stalo Lanškrounské fórum, jehož lídrem je Radim Vetchý.
V novém zastupitelstvu získalo šest křesel z jednadvaceti. Jako druhá skončila ODS vedená starostkou Stanislavou Švarcovou se čtyřmi mandáty, třetí místo brala ČSSD se třemi. Zbytek mandátů si pak po jednom či dvou rozdělilo dalších pět subjektů.

Číst dál...

jazzPřed zcela zaplněným sálem na lanškrounském zámku proběhl v sobotu 18. října už čtrnáctý ročník prestižního festivalu Jazz a Little Otherwise. Večer opět potvrdil to, co je pro tuto hudební přehlídku typické a charakteristické – totiž setrvalá kvalita a současně překvapující novinky.

Číst dál...

smetisteAno, smetiště na všechny způsoby předvedly děti v páteční podvečer u fontány na náměstí Al. Jiráska. A zdálo se, že téma bylo jako obvykle inspirativní i pro pořadatele, když moderátor přišel přestrojen za hovínko, kolem něhož neúnavně bzučely masařky. Fascinující podívaná!!!

Číst dál...

141017-hrubesPrávě jste se přestěhovali a váš nový domov by chtěl doplnit o spotřebiče nebo další kousky nábytku? Jenže stěhování vás stálo poměrně dost peněz, takže na doplňky a elektroniku nezbývají peníze? Jak ušetřit na měsíční splátce, abyste neplatili víc, než musíte, jsme se zeptali Pavla Hrubeše, ředitele UniCredit Bank v Lanškrouně.

Číst dál...

klauniTřídenní festival amatérského činoherního, alternativního a undergroundového divadla, hudby, nezávislého výtvarného umění a fotografie se bude konat 25. až 27. října v prostorách lanškrounského zámku a svou stále se zvyšující návštěvností překonává hranice města.

Číst dál...

141016-sabrinaPřijďte s námi oslavit 10 let Boutique Sabrina v Lanškrouně. Od pondělí 20. října do pátku 24. října od 10 do 17 hodin jsme pro vás připravili velký výběr úžasných hadříků a navíc:
- v pondělí 20. října RETRO LÍČENÍ
- v úterý 21. října DENNÍ LÍČENÍ
- v úterý 21. října od 14 do 17 hodin FOCENÍ PROFESIONÁLNÍM FOTOGRAFEM
- ve středu 22. a ve čtvrtek 23. října prodej dekorativní kosmetiky a ošetřujících krémů. NOVINKA - prodej krémů ze šnečího extraktu.
- v pátek 24. října VEČERNÍ LÍČENÍ

Číst dál...

141015-walkingNordic Walking je:
- vhodná pohybová aktivita pro všechny věkové a výkonnostní skupiny, od zdatných sportovců až po rekonvalescenty (rehabilitační prvek u řady onemocnění pohybového aparátu nebo poúrazových stavů)
- jedinečný prostředek pro zvyšování fyzické kondice, zlepšení držení těla, úlevě bolesti zad, snižování nadváhy aj.
- kondiční aktivitou provozovanou venku na čerstvém vzduchu v přírodě
- sportovní aktivitou, kterou je možno vykonávat ve 4 ročních obdobích

Číst dál...

141015-countryVážení zákazníci, dovolujeme si vás pozvat na zvěřinové hody, které proběhnou od 16. do 19. října v Country Steak Restaurantu v Albrechticích.
Přijďte ochutnat speciality z kance, jelena, srnky, zajíce, muflona. Bude připraven silný zvěřinový vývar a zvěřinová pomazánka. Točit budeme Pilsner Urquell.

Číst dál...