Dobré odpoledne, je čtvrtek 24.7.2014. Dnes má svátek Kristýna, zítra Jakub.

Zpravodaj

regenV pátek 25. července se ve 20 hodin představí na farní zahradě skupina mladých muzikantů s vlastní tvorbou. Kapela ReGen je složená z mladých kluků narozených v letech 1994 až 1997.

Číst dál...

kostelV neděli 27. července se bude konat od 15 hodin v kostele sv. Anny Poutní mše. Sloužit bude P. Zbigniew J. Czendlik.

Od 16 hodin se  pak v kostele uskuteční koncert Steve Walsh & Band.

Číst dál...

motosrazMotobigbang Luková vás zve na motosraz, který je již tradičně pořádán jako charitativní akce, a to v sobotu 23. srpna od 9 hodin na hřišti v Lukové. Připraven je bohatý doprovodný program s nočním překvapením. Výtěžek bude předán třem subjektům:

 

Číst dál...

140720-pozarMinulý týden proběhlo ve Svitavách mistrovství světa v požárním sportu. Soutěžící byli rozděleni do kategorií dorostenců, dorostenek, juniorů a juniorek. Do české reprezentace juniorek (18-23 let) se probojovala i Markéta Marková z Dolní Čermné. V roce 2012 a 2013 vyhrála Markéta mistrovství České republiky v kategorii dorostenek a proto její zařazení do reprezentace nebylo velkým překvapením.

Číst dál...

denisaTřetí pátek (18. 7.) Kulturního léta na farní zahradě patřil kapele ONE BRAIN z Lanškrouna. Uskupení hraje jazzpop, ale na repertoáru má například i rockové a fankové skladby. Má za sebou  velké množství hraných koncertů, klubových hraní, festivalů a zahraničních vystoupení. Natočilo několik nosičů a jeho skladby se dají zaslechnout v Českém rozhlase a na Óčku.

Číst dál...

hlinafestV sobotu 26. července proběhne na nádvoří lanškrounského zámku a v zámeckých zahradách hned několik akcí. Bude ukončen Hlína fest a vyvrcholí Dny partnerských měst. V letošním roce totiž uplyne 15 let od oficiálního zahájení spolupráce města Lanškroun s polským Dzierżoniówem a také s polským Serockem.

Číst dál...

kinematografI letos se opět setkáme na náměstí Aloise Jiráska ve dnech 8. – 11. 8. 2014 s českým filmem. Promítat se bude vždy od 21:30 hodin. Kinematograf bratří Čadíků přiváží letos následující tituly:

Číst dál...

tateniceTJ Sokol Tatenice vás zve 2. srpna na cyklistický den nazvaný Tatenický trhák. Sprint na 1600 metrů na kole s převýšením 100 m začíná ve 13 hodin. Od 14 hodin se pojede cyklotrasa Tatenice – Strážná - Drozdovská pila - Hoštejn - Tatenice. V 15 hodin startuje Dětský závod, vyhlášení výsledků a předání cen nastane v 17:30 hodin.

Číst dál...

walshV kostele sv. Anny v Albrechticích u Lanškrouna vystoupí u příležitosti pouti sv. Anny v neděli 27. července v 16 hodin vynikající americký kytarista, skladatel a producent Steve Walsh & Band. Vstupné 100 Kč.

Číst dál...

plakatMS Rychtářský les - Albrechtice Vás zve na tradiční "Pytláckou noc", která se bude konat v pátek 18. července od 18 hodin v klubovně MS Albrechtice. O skvělou zábavu se nám postará DJ Larry - Láďa Filipi, dále máme pro Vás přichystáno spoustu dobrého jídla! :).

Číst dál...