Good afternoon, it is Friday 9.12.2016. It is the nameday of Vratislav, tommorow is the nameday of Julie.

Bulletin

160912-morelliSpolečnosti VNT electronics s.r.o. a Morelli Electronics s.r.o., jak již názvy napovídají, se zabývají výrobou elektroniky na zakázku a výrobou elektronických pomůcek pro výcvik psů.
Obě firmy budou od ledna 2017 společně působit na nové adrese Dvorská 605, v Lanškrouně (bývalé EWE).
Nabízíme pracovní příležitosti a rozvoj kariéry v oblasti administrativy, výroby a vývoje na různých úrovních odbornosti. Naše firma ocení a rozvine Váš potenciál v oblastech, které jsou spojeny s prodejem a vývojem našich produktů od prvního nápadu po doručení zákazníkovi. Úspěch našich výrobků a spokojenost zaměstnanců je velmi úzce spojen a práce na těchto hodnotách je motivací a výzvou pro celou naši firmu.

Read more...

161209-varhanyV sobotu 10. prosince se v kostele sv. Jiří v Horních Heřmanicích uskuteční od 16 hodin varhanní koncert.

Read more...

161207-bytyV zasedačce MÚ se 7. prosince sešlo přes čtyřicet žadatelů, přičemž právo uzavřít nájemní smlouvu se losovalo jen ke čtyřem bytům a k jednomu bytu se dražilo.

Read more...

161207-balonkyVypouštění balónků s přáním Ježíškovi se bude konat v celé republice v pátek 9. prosince přesně v 15:15 hodin. I letos, stejně jako loni, se Lanškroun k akci připojí. Balónky i kartičky, do nichž si děti vyplní konkrétní přání, budou k dispozici zdarma.

Read more...

161127-tmobilePartnerská prodejna T-Mobile v Lanškrouně hledá uchazeče na pozici konzultanta/konzultantky. Požadujeme příjemné vystupování, výborné komunikační dovednosti, zájem o oblast komunikace a mobilních telefonů a ochotu učit se novým věcem. Nabízíme finanční ohodnocení odvíjející se od prodejních výsledků, soutěže o atraktivní ceny a další zaměstnanecké benefity.

Read more...

161206-ohenK požáru ve strojírenském podniku v Lanškrouně vyjíždělo v úterý 6. prosince v 1.19 hodin pět jednotek hasičů (profesionální jednotka z Lanškrouna a dobrovolné jednotky z Dolní Čermné, Lanškrouna, Žichlínku a Tatenic).

Po vyhlášení poplachu byla postupně samovolně evakuována noční směna o počtu 100 osob.

Read more...

161205-mikulasPrvní veselou Mikulášskou partičku jsme dnes potkali už v deset dopoledne. Prozradili, že se vracejí ze školky, kde byly postrašit, ale i obdarovat děti.

Foťte dnešní vydařené Mikuláše, čerty i anděly a posílejte fotky na adresu: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. abychom je mohli přidat do fotogalerie za článkem!

Všem vám, kteří jste zaslali fotografie ze včerejší Mikulášské nadílky, moc děkujeme !!!

Read more...

161205-dobrakZŠ Dobrovského zve rodiče, děti, učitele i veřejnost na 2. charitativní vánoční jarmark, který se koná 9. prosince od 14 do 17 hodin v prostorách přízemí hlavní budovy školy. Výtěžkem z jarmarku chce škola podpořit léčbu žáka školy Pavlíka Kvapila a také zkvalitnit materiální vybavení prostor školy. Součástí jarmarku bude také výstava betlémů. 

Read more...

161204-andelO druhé adventní neděli se na náměstí J. M. Marků, na nádvoří zámku, do kostela sv. Václava i do muzea vypravilo hodně Lanškrouňáků. Kromě nákupů a občerstvení v pravé vánoční atmosféře mohli sledovat vystoupení country skupiny Trap, loutkovou pohádku Betlém, vystoupení Ženského pěveckého sboru vedeného Jarmilou Uhlířovou či II. adventní koncert Lanškrounského smíšeného sboru, Komo/K/ráku ZUŠ J. Pravečka Lanškroun a hostů pod vedením V. Jetmarové.

Read more...

161204-zastNa jednání zastupitelstva města 30. listopadu došlo k personálním změnám ve vedení města i v zastupitelstvu. Z pozice místostarosty odstoupil Bohumil Bernášek (ČSSD), který se pro rezignaci rozhodl po zvolení krajským radním pro školství. Dle platné koaliční smlouvy mezi Lanškrounským fórem, ČSSD, Volbou pro město a částí ANO patří post místostarosty ČSSD. Nebylo proto překvapením, že zastupitelé zvolili novým místostarostou Miloše Smolu (ČSSD).

Read more...