Dobré odpoledne, je středa 21.8.2019. Dnes má svátek Johana, zítra Bohuslav.

18-ti letá NatálieVýchodočeským policistům se ve spoluprácí s kolegy z Policejního prezidia a Kriminalistického ústavu podařilo po dlouhodobém a rozsáhlém vyšetřování objasnit vraždu 18leté dívky z okresu Ústi nad Orlicí.
Dívka byla pohřešována od začátku října roku 2006, kdy byla naposledy viděna u lékaře v Litomyšli.

Její mrtvé tělo bylo nalezeno až počátkem prosince 2008 v lesním porostu mezi obcemi Horní Sloupnice a Řetůvka v okrese Ústí nad Orlicí. Soudní znalci potvrdili, že zemřela násilnou smrtí.
V těchto dnech jsme z vraždy obvinili tři muže z okresu Ústí nad Orlicí ve věku 34, 35 a 49 let, všechny s bohatou trestní minulostí, přičemž si 35letý muž v současné době odpykává trest odnětí svobody za majetkovou trestnou činnost. Z vyšetřování vyplývá, že motivem byla pravděpodobně snaha přimět dívku k provozování prostituce, což patrně odmítla a to se jí stalo osudným.
Na dva z podezřelých byla uvalena vyšetřovací vazba, třetí zůstává ve výkonu trestu odnětí svobody. Trestní zákon stanoví v tomto případě trest odnětí svobody až 15 let, případně trest výjimečný.

 

 
mjr. Mgr. Iva Marková,
www.policie.cz

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Zaregistrovat a přihlásit se můžete v pravé části stránek.

Komentáře   

+3 #2 Marie 2009-12-29 15:26
Sou to hajzlové nic vic.
+7 #1 MONIKA 2009-12-07 16:26
TAKOVEM HAJZLŮM BYCH UŘÍZLA ZA ŽIVA VOCASI A NASIPALA BYCH JIM DONICH SŮL PŘEJI JIM TO NEJHORŠÍ ABY SE JIM V KRYMINALE POMSTILY HAJZLOVE A TO JE SLABE SLOVO AT BRZY CHCIPNOU