Dobré odpoledne, je pondělí 20.1.2020. Dnes má svátek Ilona, zítra Běla.

ČerticeV neděli 11.4. se obě skupiny mažoretek vydaly opět na další novou soutěž - letos jich mají opravdu hodně, až do léta téměř každý týden. 6. ročník  soutěže tanečních kolektivů nazvaný Dvorská jednička hostil jak mažoretky a roztleskávačky, tak třeba i orientální tanečnice nebo různé druhy tanců - disco počínaje, hip hopem nebo street dance konče.

Mažoretky a roztleskávačky byly letos spojené, takže Lentilky i Čertice byly v kategorii juniorek vlastně konkurentky, ale děvčata  to brala sportovně a navzájem si hodně fandila. Všem se vystoupení moc povedlo, děvčata se krásně usmívala, Čerticím se nová skladba neskutečně povedla, stejně jako Lentilkám skladba s pompony.
Úspěch na sebe nenechal čekat, Lentilky se jako roztleskávačky umístily na krásném 3. místě, Čerticím jen o bod utekla medailová pozice a skončily na 4. místě za roztleskávačkami. Lentilky jako mažoretky tentokrát skončily na 8. místě, bohužel jim hodně padaly hůlky.
Každopádně pohár i tentokrát děvčata dovezla, letos je to již třetí velká soutěž, kde skupiny získaly poháry, mimo to se skupiny umístily i na dalších krásných pozicích. Příští týden je čekají další 2 celostátní soutěže, tak věříme, že opět zabodují a městu Lanškroun udělají mezi soutěžícími dobré jméno.

 


Soňa Marešová
Lanškrounské mažoretky

http://lanskrounskemazoretky.webgarden.cz

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Zaregistrovat a přihlásit se můžete v pravé části stránek.