Dobré odpoledne, je pátek 18.10.2019. Dnes má svátek Lukáš, zítra Michaela.

Módní přehlídkaVíce než dvě hodiny příjemné zábavy si užily návštěvnice úterního večera, kdy bylo v prostorách lanškrounského zámku ZADÁNO PRO ŽENY. Na samém začátku se vylosované zájemkyně, paní Milada a Edita, svěřily do péče kadeřníka. Jejich postupná proměna probíhala v přímém přenosu přímo na jevišti.

 


Mezitím byla k vidění módní přehlídka značky TIMEOUT. Pakliže se kolekce této kalifornské značky vyznačuje ležérností, svobodou pohybu a originalitou, podařilo se modelkám a také předvádějícím mladým mužům působit na molu svěže, vesele a uvolněně. Pohodovost oblečení TIMEOUT, které poskytl lanškrounský boutique Clara, tím určitě podtrhli.


Dalším zpestřením byla  divoká barmanská show Radima Kovaříka zakončená přípravou nápoje Pink Lady.


Moderátor Ondřej Pokorný představil hosta večera, faráře lanškrounské farnosti Zbigniewa Czendlika, který přítomné ženy pobavil  zážitky ze světa showbyznysu a mimo jiné naznačil také své nejbližší plány. Mezi ně patří hudební  léto na farní zahradě, plánované na páteční podvečery, jehož se možná  zúčastní  několik špičkových zpěváků a hudebníků.


Proměna Milady a Edity se mezitím posunula k líčení. Toho se ujaly Hanka Švarcová a Renata Langerová  z Mary Kay. Výrobky této renomované světové značky, zabývající se pleťovou a dekorativní kosmetikou, představila  Lenka Všetíčková, která zároveň postup líčení komentovala.


Překvapením byla forbína Martina Blažka a Šimona Knápka, kteří přesně po vzoru Voskovce a Wericha nezapomněli zmínit ani nejčerstvější událost dne  - pád české vlády.


O povznášející závěr večera se postaral salon Sympatie módní přehlídkou svatebních šatů. Milou pozorností při odchodu ze zámku pak byla krásná růže pro každou návštěvnici s poděkováním za přízeň  od boutique Clara.


Marie Hrynečková

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Zaregistrovat a přihlásit se můžete v pravé části stránek.

Komentáře   

+10 #1 Anežka 2009-03-26 11:02
Chválím článek i fotografie, modely byly dokonalé!