Příjemnou noc, je neděle 22.7.2018. Dnes má svátek Magdaléna, zítra Libor.

171012 prutahNastříkáním vodorovného značení dnes silničáři udělali definitivní tečku za rekonstrukcí prvního úseku silnice I/43 od kolejí ke kruhovému objezdu (včetně). Intenzivně se pracuje na druhém (od Krčmy ke křižovatce s ul. Králickou) a třetím úseku (od křižovatky po konec zástavby ve směru na Albrechtice), které jsou nyní vyfrézované a sjízdné jen s velkou opatrností.


V příštím týdnu bude v druhém úseku pokládán asfalt a v té souvislosti dojde k omezení vjezdu na parkoviště u bývalého autodružstva a také na parkoviště u záchranky. V týdnu od 23. do 27. října se bude asfaltovat třetí úsek. Koncem října by měla být oprava dokončena a ustat by měly i fronty a špatná nálada řidičů.

Město chce podél opravených úseků navázat opravou chodníků. Výhodou je, že obrubníky jsou už srovnány, takže půjde jen o doplnění dlažby v poškozených místech. V nejhorším stavu je chodník mezi Krčmou a záchrankou, kde dojde k jeho kompletní opravě.

"Děkuji všem obyvatelům města i řidičům za trpělivost při dopravních omezeních, odměnou nám bude nový asfalt a nové dopravní značení na nejfrekventovanější silnici ve městě," uvedl starosta Radim Vetchý.

Marie Hrynečková
Zdroj: tisková zpráva MÚ

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Zaregistrovat a přihlásit se můžete v pravé části stránek.

Komentáře   

0 #2 czGif 2017-10-14 09:21
A co ty utopený kanály??? Jinak povrch nic moc jako by to plácali lopatou hlavně ten kruháč je hnus....
+6 #1 Alex 2017-10-13 08:45
A co přechody? Když jsem tam jel tak je to dost zmatené.