Dobré odpoledne, je neděle 16.12.2018. Dnes má svátek Albína, zítra Daniel.

180306 brezinkaLetošní zima je velmi nepředvídatelná – bláto, bláto, sníh, mráz, zelená tráva… Ale i s tím si v Březince umíme poradit. Tak jak je rozmanité počasí, tak je pestrý i náš program. Začátkem roku jsme měli možnost jedno dopoledne strávit v Rodinném integračním centru v Lanškrouně, kde si mohly děti pohrát s místními hračkami.

Do Březinky po obědě děti cestovaly autobusem, což je pro ně vždy velký zážitek a pro řidiče někdy také.

Několik dalších dní jsme strávili vypouštěním raket do vesmíru, tvořením vesmíru, povídáním o planetách a kosmonautech. Téma děti velmi zaujalo a na Mars startovaly co chvíli.

Sněhovou nadílku jsme využili na bobování, barvení sněhu a dovádění. Děti byly nadšené ze sjíždění rampy a bylo úplně jedno, jestli po zadku, po břichu nebo na pytli od granulí.

A co děláme poslední dny? To, co celá Česká republika, sledujeme olympiádu a to velmi aktivně. Děti si vyzkoušely různé olympijské disciplíny a poté nesměla chybět pro všechny zlatá medaile.

Děti jsou po akcích venku někdy mokré „až na trenýrky“, někdy mají bláto úplně všude, ale tak moc spokojené! A to je pro nás lektory největší odměna, rozzářené a nadšené dětské oči!

Lucie Kolínská

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Zaregistrovat a přihlásit se můžete v pravé části stránek.