Příjemnou noc, je středa 15.8.2018. Dnes má svátek Hana, zítra Jáchym.

180520 behTéměř dvě stovky dětí a sto dospělých startovalo v Běhu do zámeckého vrchu v sobotu 19. května. Trasy byly uzpůsobeny věku závodníků. Děti do sedmi let běžely devadesátimetrovou rovinku přímo před zámeckou věží, ostatní musely zdolávat stoupání v aleji.

Dospělí běželi téměř celou trať dlouhou 6,3 km v terénu s prudkými seběhy a výběhy. Závěrečného lidového běhu se účastnila velká část z přítomných soutěžících, trať měřila 600 metrů.

Závod byl spojen s dětským dnem, a protože počasí bylo jak vymalované, celé rodiny si užily na Zámečku krásné dopoledne.

Akci pořádala Activity z.s. ve spolupráci s rodinným centrem a domem dětí za podpory společnosti AVX, Města Lanškroun, obce Rudoltice a faráže Zbigniewa Czendlika.

 

 

Výsledky:

Chlapci 5 let a mladší, 24 běžců, trať 90 metrů
1. Jáchym Kolomý, Lanškroun
2. Max Kaplánek, Sruby
3. Václav Picek, Lanškroun

Děvčata 5 let a mladší, 26 běžkyň, trať 90 metrů
1. Kristýna Brychtová, Cerekvice nad Loučnou
2. Tina Jelínková, Lanškroun
3. Eliška Kostová

Chlapci 6-7 let, 20 běžců, trať 90 metrů
1. Miroslav Svojanovský, Rudoltice
2. Jakub Tůma, Šumperk
3. Petr Hrubčík, Rudoltice

Děvčata 6-7 let, 25 běžkyň, trať 90 metrů
1. Nela Skalická, Lanškroun
2. Emma Jelínková, Lanškroun
3. Barbora Šulcová, Jablonné nad Orlicí

Nejmladší žáci, 15 běžců, trať 200 metrů
1. Lubomír Řehák, Activity Lanškroun
2. Matěj Špatenka, Activity Lanškroun
3. Filip Resler, Atletika TJ Lanškroun

Nejmladší žákyně, 20 běžkyň, trať 200 metrů
1. Elen Koubová, ISCAREX Junior Team ČT
2. Veronika Zelinková, ISCAREX Junior Team ČT
3. Agáta Preislerová, ISCAREX Junior Team ČT

Nejmladší žáci II, 21 běžců, trať 410 metrů
1. Jakub Němec, TJ Jiskra Litomyšl
2. Šimon Heger
3. Tomáš Tůma, Šumperk

Nejmladší žákyně II, 20 běžkyň, trať 410 metrů
1. Barbora Steklá, TJ Svitavy
2. Johanka Borková, ISCAREX Junior Team ČT
3. Rozálie Vetchá, ISCAREX Junior Team ČT

Mladší žáci, 4 běžci, trať 570 metrů
1. Matěj Štantejský,ISCAREX Junior Team ČT
2. Josef Bureš, ISCAREX Junior Team ČT
3. Jonáš Topinka, Activity Lanškroun

Mladší žákyně, 7 běžkyň, trať 570 metrů
1. Tereza Hamplová, Activity Lanškroun
2. Luisa Klementová, Activity Lanškroun
3. Andrea Kumpoštová, ISCAREX Junior Team ČT

Starší žáci, 3 běžci, traž 750 metrů
1. Michal Vacek
2. Marek Bukáček, Atletika Polička
3. Viktor Borek, Brzdy Horní Čermná

Starší žákyně, 7 běžkyň, trať 750 metrů
1. Tereza Šedová, Cyklo Bendl Vysoké Mýto
2. Kateřina Lerchová, Activity Lanškroun
3. Ema Dvořáková, ISCAREX Junior Team ČT

Dorostenci 16 - 17 let, 1 běžec, trať 6,3 km
1. František Steklý

Dorostenky 16 - 17 let, 4 běžkyně, trať 6,3 km
1. Michaela Šilarová, Activity Lanškroun
2. Michaela Jánešová
3. Simona Válková, Dolní Morava

Junioři 18 - 19 let, 6 běžců, trať 6,3 km
1. Adam Kolomý, Lanškroun
2. Jan Tůma, SKP Nymburk
3. Jan Gregora, Activity Lanškroun

Ženy 20 - 34 let, 8 běžkyň, trať 6,3 km
1. Michaela Stránská, ISCAREX Junior Team ČT
2. Tereza Kalousová, Vencl tým Ústí nad Orlicí
3. Lenka Flídrová, ISCAREX Česká Třebová

Muži 20 - 39 let, 20 běžců, trať 6,3 km
1. Ondřej Brokeš
2. Mojmír Dryml, Hvězda Pardubice
3. Martin Jor, RunSport team

Ženy 35 - 44 let, 9 běžkyň, trať 6,3 km
1. Lenka Dušková, ISCAREX Česká Třebová
2. Jana Mannlová, ISCAREX Česká Třebová
3. Dita Doskočilová

Muži 40 - 49 let, 22 běžců, trať 6,3 km
1. Jindřich Král, ISCAREX Česká Třebová
2. Martin Vacek, ISCAREX Česká Třebová
3. František Fajfr, Vencl servis Žamberk

Ženy 45 - 54 let, 5 běžkyň, trať 6,3 km
1. Jana Matyášová, Silvita s.r.o. Ústí nad Orlicí
2. Anna Krátká, Hvězda Pardubice
3. Markéta Černá, ISCAREX Česká Třebová

Muži 50 - 59 let, 9 běžců, trať 6,3 km
1. Aleš Stránský, ISCAREX Česká Třebová
2. Roman Buriánek, ISCAREX Česká Třebová
3. Jaroslav Ženčák, TJ Šumperk

Ženy 55 let a starší, 5 běžkyň, trať 6,3 km
1. Ivana Pešlová, TJ Svitavy
2. Lenka Sejkorová, ISCAREX Česká Třebová
3. Miroslava Nechvílová, AC Choceň

Muži 60 - 69 let, 8 běžců, trať 6,3 km
1. Josef Siegel, Choceň
2. Miroslav Krupička, TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
3. Vítězslav Šolc, BKL Machov

Muži 70 let a starší, 3 běžci, trať 6,3 km
1. Miroslav Pecháček, Orel Dolní Čermná
2. Rudolf Hrobař, SKP Rychnov nad Kněžnou
3. Matěj Jelínek, Černilov

 


Absolutní pořadí mužů, 69 běžců, trať 6,3 km
1. Jindřich Král, ISCAREX Česká Třebová
2. Ondřej Brokeš
3. Mojmír Dryml, Hvězda Pardubice

Absolutní pořadí žen, 31 běžkyň, trať 6,3 km
1. Lenka Dušková, ISCAREX Česká Třebová
2. Michaela Stránská, ISCAREX Česká Třebová
3. Tereza Kalousová, Vencl tým Ústí nad Orlicí

Kompletní výsledky najdete na: http://iscarex.cz/vysledky/2865

Fotografie jsou zveřejněny na: http://iscarex.cz/fotogalerie/100000097

 


Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Zaregistrovat a přihlásit se můžete v pravé části stránek.