Dobré ráno, je čtvrtek 20.6.2019. Dnes má svátek Květa, zítra Alois.

181007 prehlidkaMajitelka lanškrounského Boutique Sabrina Alena Němcová dokáže každý rok překvapit. Tentokrát se jí to podařilo už po dvanácté. Její módní show přivádí do Lanškrouna známé osobnosti, takže program nabízí vedle módní přehlídky špičkové úrovně i umělecký zážitek.

Letošní show moderovali Hana Reinders a Petr Říbal. Modelky oblékly modely značek, jež si zákaznice butiku již oblíbily - Andrea Martiny, Tramontana, Geisha (oblečení i parfém) a Infinite. Nově se představila maďarská značka Juliette a Masca.

 

Nechybělo ani spodní prádlo, které bylo tentokrát doplněno nádhernými kreacemi z umělých květin, na nichž mohl člověk oči nechat. Přítomní muži, jichž bylo v sále Forea přítomno více než obvykle, však jistě věnovali větší pozornost luxusnímu spodnímu prádlu.

Dech se tajil při produkci Lukáše Bezděka, který předváděl na malé ploše mola netradiční novocirkusovou disciplínu - akrobacii v kruhu. A podobně tomu bylo také při vystoupení Davida Pargače při silové akrobacii na židlích. David předvedl i svůj majstrštyk, skok na jedné ruce. Za 97 skoků byl v roce 2011 zapsán do Guinessovy knihy rekodů a o dva roky později překonal výkonem 112 skoků i světový rekord.

Mezi jednotlivými vystoupeními ovládl svým hlasem pozornost více než šesti stovek diváků i prostor sportovní haly zpěvák Bohuš Matuš muzikálovými songy a hlavně písněmi Karla Gotta.

Třešničkou na dortu byl tradičně závěr akce. Šestnáct modelek vyneslo exkluzivní modely společenských šatů z dílny sourozenců Ponerových. Nikol (27) a Jakub (32) si potrpí na ruční zdobení výšivkami, krajkou, korálky a kamínky, důraz kladou na kvalitní látky, zejména hedvábí a krajky. Během posledních tří let se jim podařilo vybudovat vyhledávanou módní značku, kterou jsme mohli vidět nejen v televizi například na Karlovarském filmovém festivalu, ale i 5. října na vlastní oči v Lanškrouně.

Marie Hrynečková

 

 

Exkluzivní fotky z módní show Boutique Sabrina, které pořídil Adam Dušek, najdete také na:
http://fotokokos.cz/Galery/Lide/Modni_show_18/index.html

 


Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Zaregistrovat a přihlásit se můžete v pravé části stránek.