Dobré odpoledne, je úterý 23.7.2019. Dnes má svátek Libor, zítra Kristýna.

181214 losovaniPrávo uzavřít nájemní smlouvu se 12. prosince losovalo pro tři uvolněné městské byty. Kvůli občasným nedopatřením (vypadení žetonu z obálky) či dokonce pokusu o podvod (držitelka vítězného žetonu jej pod stolem předala jinému zájemci) hledala dražební komise pro losování jiné, transparentnější technické řešení. Konečně se jí podařilo zajistit losovací buben, ovšem místo míčků, které na trhu nejsou k sehnání, k losování použila vnitřky z kinder vajíček.

"Míčky" v bubnu jsou označeny čísly zájemců dle prezenční listiny a budoucího nájemníka losují členové komise. Nemůže tedy dojít k předávání míčků mezi uchazeči.

Zájemců bylo tentokrát opravdu hodně. A bytů k losování málo. Nejvíc účastníků - 34 - se hlásilo do losování o byt 1+1 ve 2. patře na Kollárově ulici. Byt má rozlohu 36 m2 a měsíční nájemné činí 2 618 Kč. Štěstí měl muž zachycený na fotogragii č. 7.

Devatenáct lidí se účastnilo losování o byt 1+KK v přízemí domu č. 552 na Sokolské ulici. Za byt o velikosti 24,8 m2 se sklepní kójí 1,45 m2 a malou zahrádkou bude slečna (foto 8) měsíčně platit 1 733 Kč.

Třetí losovaný byt rovněž na Sokolské 552, ale ve druhém patře, zaujal 17 zájemců. Byt měří 25 m2 a sklepní kóje 2,2 m2, nájemné činí 1 800 Kč. Vylosováno bylo číslo mladíka, kterému na foto č. 10 blahopřeje Milan Bednář,  předseda dražební komise.

Marie Hrynečková

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Zaregistrovat a přihlásit se můžete v pravé části stránek.