Dobré odpoledne, je úterý 23.7.2019. Dnes má svátek Libor, zítra Kristýna.

181214 jarmarkPředvánoční čas je pro mnohé z nás tím nejkrásnějším a zároveň nejnáročnějším obdobím v roce. Příchod Ježíška je mnohdy spojený s nekonečným shonem, ale zároveň i touhou potěšit lidi, které máme rádi a na kterých nám záleží.

Letošní ročník charitativního jarmarku byl pro nás opravdu důležitý. Chtěli jsme ještě jednou udělat dobrou věc a podpořit léčbu našeho kamaráda Pavla Kvapila, který je v současné době žákem 9. třídy.

A proto jsme uspořádali již čtvrtý prodejní jarmark, ze kterého půlku získané částky věnujeme rodině Kvapilových.

Přípravami žila celá škola a mnoho domácností, a tak se dá s trochou nadsázky říct, že se 7. prosince 2018 přízemí naší školy změnilo na prostory podobné norimberským trhům. Stánky se zaplnily drobnými dárečky, chodby milými návštěvníky, kavárna zavoněla cukrovím, čerstvou kávou a svařeným jablečným moštem. K příjemné atmosféře přispěla výstava betlémů, tóny vánočních koled a usměvavé tváře všech příchozích.

Díky Vám všem se nám opět podařilo získat velmi potěšující částku – 52.353 Kč.

Jsme nadšeni, že i letos můžeme Kvapilovým zpříjemnit Vánoce, neboť jim 21. prosince 2018 na tradičním koncertě v kostele sv. Anny budeme moci předat částku ve výši 26.000 Kč. Zbytek peněz poslouží škole k nákupu nových hraček do školní družiny a slušivých šortek k dresům, ve kterých naši žáci reprezentují školu při sportovních soutěžích.

Děkujeme, že jste nám i letos pomohli s akcí, která má smysl. Společně vychováváme děti, které nejsou lhostejné k osudu druhých lidí.

Mgr. N. Semerádová

 

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Zaregistrovat a přihlásit se můžete v pravé části stránek.