Dobré dopoledne, je pondělí 23.9.2019. Dnes má svátek Berta, zítra Jaromír.

190504 kadetkyNa finálovou část dívčí kadetské extraligy ve volejbale do Plzně cestovaly ve dnech 26. a 27 dubna svěřenkyně trenéra Libora Tomišky. Po sezoně, která byla náročná, úspěchy střídaly neúspěchy, se hráčky probojovaly do Final 6. V  jedné skupině byl Olymp Praha, Plzeň a Lanškroun a ve druhé Dukla Liberec, Šternberk a KP Brno.

V pátek se zrodilo velké překvapení Černý kůň soutěže, jak naše družstvo ostatní pojmenovali, zdolal v přímém souboji o páté místo loňského mistra ze Šternberku.

„Do soutěže jsme vstupovali s představou jen uhrát nějaké ty body, asi jsem ty naše holky trochu podcenil,“ pochvaloval si Libor Tomiška, trenér.

„Chyběl kousek a mohla cinknout i medaile,“ říká Nikola Kulhánková, kapitánka družstva a dodává: „Předvedly jsme dobrou a kvalitní hru, ale bohužel jsme neměly někdy moc štěstí a chybovaly v koncovkách, což nás vyřadilo z boje o medaile. Podařilo se nám obhájit aspoň páté místo, které máme z MČR mladších a starších žákyň. Holkám děkuji za parádní sezonu a jsem na ně pyšná.“

I my se připojujeme ke gratulantům a přejeme do nadcházející sezony mnoho úspěchů!

Jana Urbanová


Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Zaregistrovat a přihlásit se můžete v pravé části stránek.

Komentáře   

+1 #2 bubeník 2019-05-05 20:57
Ono je takových part na lanškrounsku poměrně dost. To jsem byl v Brně, konala se tam nějaká zemědělská výstava. Vystavovala taky zemědělská škola z Třešňovce. To byl zážitek se na to všechno dívat. Kravky, ovce, prasátka, a jak se ta děvčata starala. Horko jak v pekle, tak jim nosila pití, rovnala podestýlku a když měla čas, tak si k nim sedla a mazlila se s nima, prostě nezapomenutelne j zážitek. Jedu příště znovu.
+2 #1 bubeník 2019-05-05 08:17
Bravo, palec nahoru. Jen takových dobrých part víc.