Příjemnou noc, je pondělí 19.8.2019. Dnes má svátek Ludvík, zítra Bernard.

190520 ddIdeální počasí, běh, divadelní představení, zábavné hry... Tak se slavil 18. května Den dětí na Zámečku. V běhu do vrchu, jehož je Dětský den součástí, startovalo 182 dětí od dvouletých až po patnáctileté.

Akci už tradičně pořádá Activity Lanškroun ve spolupráci s Rodinným centrem a DDM Damián a za podpory firmy AVX, Města Lanškroun, obce Rudoltice.

Těsně před polednem byl odstartován závod dospělých (včetně dorostu a juniorů) na trati dlouhé 6,3 km, v němž běželo 60 mužů a 30 žen.

Marie Hrynečková


Výsledky:

Chlapci do 5 let, trať 90 m, 29 startujících
1. Max Kaplan, Sruby
2. Eliáš Kopecký, Lanškroun
3. Jaromír Pácl, Lanškroun

Děvčata 5 let, trať 90 m, 25 startujících
1. Eliška Jandejsková, Atletika TJ Lanškroun
2. Natálie Klofáčová, Rudoltice
3. Mia Motlová, Výprachtice

Chlapci 6 - 7 let, trať 90 m, 13 startujících
1. Václav Křivohlávek, Lanškroun
2. Adam Stejskal, Atletika Jablonné nad Orlicí
3. David Ryba, Lanškroun

Děvčata 6 - 7 let, trať 90 m, 27 startujících
1. Zuzana Krátká
2. Tereza Kusá, Lanškroun
3. Simona Korejtková, Dolní Třešňovec

Nejmladší žáci I, trať 200 m, 14 startujících
1. Miroslav Svojanovský, Activity Lanškroun
2. Matyáš Razým, TJ Dlouhá Třebová
3. Radim Kouba, Iscarex Junior team ČT

Nejmladší žákyně I, trať 200 m, 18 startujících
1. Dita Václavíková, AK Slovan Moravská Třebová
2. Kristýna Simonová, Iscarex Junior team ČT
3. Anna Gregorová, Activity Lanškroun

Nejmladší žáci II, trať 410 m, 15 startujících
1. Šimon Heger, Atletika Lanškroun
2. Jiří Rašner, TJ Šumperk
3. Matěj Špatenka, TJ Lanškroun

Nejmladší žákyně II, trať 410 m, 16 startujících
1. Elen Koubová, Iscarex Junior team ČT
2. Sabina Šnýdrová, Lanškroun
3. Agáta Nela Preislerová, Iscarex Junior team ČT

Mladší žáci, trať 570 m, 9 startujících
1. Josef Bureš, Iscarex Junior team ČT
2. Marek Řehák, Iscarex Junior team ČT
3. Marek Fajfr, OB Žamberk

Mladší žákyně, trať 570 m, 9 startujících
1. Kateřina Hejlová, Iscarex Junior team ČT
2. Marie Elena Preislerová, Iscarex Junior team ČT
3. Nikol Skalická, Atletika TJ Lanškroun

Starší žáci, trať 750 m, 5 startujících
1. Michal Vacek, Vencl Tým Ústí nad Orlicí
2. Lukáš Havlík, SKI klub Hlinsko
3. Vojtěch Potoček, TJ Sokol Jaroměř

Starší žákyně, trať 750 m, 2 startujících
1. Tereza Hamplová, Activity Lanškroun
2. Ema Dvořáková, Iscarex Junior team ČT

Absolutní pořadí mužů, trať 6,3 km, 60 startujících
1. Jindřich Král, Iscarex ČT
2. Martin Jor, RunSport team
3. Michal Horáček, Iscarex ČT

Absolutní pořadí žen, trať 6,3 km, 30 startujících
1. Lenka Dušková, Iscarex ČT
2. Jana Matyášová, Silvita s.r.o. Ústí nad Orlicí
3. Radka Faltusová, Atletika Jablonné nad Orlicí

Kompletní výsledky na:
http://www.iscarex.cz/vysledky/2994

 


Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Zaregistrovat a přihlásit se můžete v pravé části stránek.