Dobrý podvečer, je neděle 20.9.2020. Dnes má svátek Oleg, zítra Matouš.
redakce@lanskrounsko.cz

200119 ples

Čerstvě zasněžený Lanškroun přivítal v nedávno otevřeném Multifunkčním centru L´Art návštěvníky prvního Reprezentačního plesu. Program pro téměř čtyři sta hostů zahájila laserová show. Po ní vyzval moderátor večera Jan Čenský starostu Radima Vetchého, aby společně se svou manželkou otevřeli taneční parket.

Hned se přidaly i ostatní páry – skvělému hudebnímu doprovodu odolal jen málokdo. Vždyť ještě před měsícem hráli muzikanti Moondance Orchestra tanečním, hereckým i jiným hvězdám v pořadu České televize Star Dance. Hudební žánry se měnily s tím, jak se na pódiu orchestr střídal s účastnicí soutěže Eurovision Song Contest Terezou Kerndlovou a hudební skupinou ABBA Stars.

Program Reprezentačního plesu propojil novou přístavbu L´Artu s historickou Langerovou vilou. Kromě vystoupení kouzelníka Toma Jaspera a ochutnávky vín byla v salónku Agatha připravena degustace rumů a v salóncích Natalie, Berta a Kamila bohatý raut. Příjemnou atmosféru vytvářela i cimbálová muzika Studánka, která hrála v nejhonosnějším salónku Rudolf. Poslední účastníci plesu odcházeli až po třetí hodině ranní.

-red-

Fotogalerie:
Přípravy na ples: foto 1-6
Reprezentační ples města Lanškroun: foto 7-16

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Zaregistrovat a přihlásit se můžete v pravé části stránek.

Komentáře   

+18 #3 bubeník 2020-01-20 18:57
A kdo se odváží tyhle nadlidi nazvat pravým jménem. Vysoký platy, odměny, peněz jako šlupek a nestydí, NESTYDÍ se vzít zdarma vstupenku na "reprezentační ples".
+20 #2 Martin_LA 2020-01-20 11:54
Ples asi pěkný, jsem jen zvědavý, jestli někdo najde odvahu napsat kompletní náklady na akci, na kterou se velká část(možná většina) vstupenek rozdala.
+20 #1 bubeník 2020-01-19 21:34
L´Art za x milionů, z desetitísového města 400 účastníků, údajně dokonce několik vstupenek zdarma pro VIP. To by mě zajímalo, jestli některý odvážlivec dokáže napsat, že to byl úspěch a pod to se podepsat.