Pozvánky

21. červen - Bohemians Praha vs. Růža Team

21. červen - Bohemians Praha vs. Růža Team

05. 06. 2024 798x

Milanovi kamarádi u příležitosti jeho padesátin ve spolupráci s Fotbalovým oddílem Lanškroun pořádají utkání Bohemians Praha Internacionálové vs. Růža Team. Účast přislíbili například Karol Dobiáš nebo Antonín Panenka. Tak přijďte. 21. června od 17 hodin ...

Orlickoústecko

Lázně (ducha) Litomyšl léčí laskavou legrací

Lázně (ducha) léčí laskavou legrací

27. 04. 2024 796x

Zahájení lázeňské sezóny (27. dubna) změní vždy nedalekou Litomyšl k nepoznání. Program nabízí desítky akcí, jednu zajímavější než druhou.

PřehlídkaVelkorysé jevištní dekorace, jichž tanečnice I. Z. Dance studia využily k nádherným stínovým efektům! Přírodní úkaz Dan Nekonečný! Dynamická módní show moderovaná charismatickým Sagvanem Tofi! To vše předvedla módní show boutique Sabrina ve Společenském domě 8. října.
Předváděcí molo, dekorace, světla a kouřové efekty změnily interiér Společenského domu k nepoznání.

Sagvan Tofi (46) si svojí bezprostředností brzy podmanil převažující dámské publikum a přehlídka luxusní módy, kterou lze v butiku Aleny Němcové koupit, mohla začít. Modelky i modelové předváděli podzimní a zimní kolekce 2010 a 2011 tradičních značek tohoto butiku - Steilmann, Codia, Andrea Martiny, dále zimní bundy a kabátky zdobené kožešinou zn. LEDER-PELLICCE, plavky Magistral, šály, čepice a kloubouky z Tonaku Nový Jičín. Nechyběla ani streatwearová móda TIMEZONE, která k butiku Sabrina neodmyslitelně patří.
Jednotlivé bloky přehlídky byly proloženy vystoupeními hosta večera - zpěváka a herce, milovníka žluté barvy, ohňostrojů, tygrů, lvů a dalších exotických zvířat - Dana Nekonečného (44). Jeho show byla silným zážitkem zejména pro diváky, kteří seděli v blízkosti jeviště. Oheň a ohňové efekty propukaly na nejrůznějších místech, Danovi hořely ruce, hlava, byly vystřelovány nálože kousků žlutého staniolu….
Diváci se nejen výborně pobavili, ale odcházeli také s představou, co v nejbližších ročních obdobích „na sebe“.


Text: Marie Hrynečková
Foto: Jiří Šípek