Pozvánky

21. červen - Bohemians Praha vs. Růža Team

21. červen - Bohemians Praha vs. Růža Team

05. 06. 2024 795x

Milanovi kamarádi u příležitosti jeho padesátin ve spolupráci s Fotbalovým oddílem Lanškroun pořádají utkání Bohemians Praha Internacionálové vs. Růža Team. Účast přislíbili například Karol Dobiáš nebo Antonín Panenka. Tak přijďte. 21. června od 17 hodin ...

Orlickoústecko

Lázně (ducha) Litomyšl léčí laskavou legrací

Lázně (ducha) léčí laskavou legrací

27. 04. 2024 796x

Zahájení lázeňské sezóny (27. dubna) změní vždy nedalekou Litomyšl k nepoznání. Program nabízí desítky akcí, jednu zajímavější než druhou.

modelkyPro letošní módní show Boutique Sabrina zvolila majitelka Alena Němcová vskutku neobvyklé prostředí, a to showroom nové budovy firmy Soma. Moderátor Petr Vojnar známý z televizního pořadu „Nikdo není dokonalý“ uvedl téměř tříhodinový program, který se sice věnoval převážně módě, ale představil také velmi zajímavé hosty.


Dvojice The Robots, která se pyšní titulem mistrů světa z roku 2002, předvedla svoji elektric boogie. Do robotického světa vtáhla dokonce i diváky, které učila, jak se stát „vodičem“ či „vibrátorem“.
Bublinová show Matěje Kodeše nabídla bubliny snad všech rozměrů, velikostí a tvarů, čiré i bílé, obsahující cigaretový kouř. Jak uvedl moderátor, k rekordům Matěje Kodeše patří závodní kamion uzavřený do mýdlové bubliny a nejdelší bublinový tunel dlouhý 24,1 metru. Za zmínku také stojí pět živých tygrů uzavřených do jediné bubliny - tyto rekordy se Matěj Kodeš v Lanškrouně z pochopitelných důvodů překonat nepokoušel.
Zpěvák Sámer Issa a houslistka Pavlína Dubná předvedli nejen hudební vystoupení, ale během krátkého rozhovoru také prozradili, že oba připravují vydání vlastního nového CD.
Přehlídkové modely předváděly kromě dalších modelek i finalistka Miss České republiky z roku 2008 Romana Pavelková a Miss EURO 2008 Dominika Hužvárová. Návštěvníci mohli obdivovat kolekce hned několika značek, jež patří k trvalé nabídce Boutique Sabrina.
Kolekce Andrea Martini představuje mladistvou elegantní módu, které vychází z filozofie, že model by měl především upozornit na samotnou ženu. Značka Brodway se soustředí na osobnosti, které žijí nezávisle, moderně a nespoutaně. Je to móda mladá, stylová, trendy, cool a hlavně sexy.
Kolekce Steilmann jaro-léto 2013 nabídla čtyři barevná témata, a to blejzry, tuniky, šaty, sukně a barevné kožené bundy v dominantním červeném odstínu, dále vzory zvířecí srsti, téma s převažujícími geometrickými vzory a lehkou sportovní městskou módu.
Firma Kocman Praha se zabývá výrobou kožených oděvů a doplňků. Kromě návštěvnic Boutique Sabrina obléká také spoustu známých osobností české hudební scény, jako třeba Petra Koláře, Kamila Střihavku či skupinu Arakain.
Na přehlídce ani tentokrát nechyběla nová kolekce plavek značky Magistral. Žena jako šelma, ale i žena jako křehká květinka - tak by se dalo charakterizovat oblečení firmy D&A Jeans.
Oblečení na jaro a léto 2013 firmy W-Linie Valašské Meziříčí představilo návrhářskou tvorbu, která se promítá do unikátních limitovaných exkluzivních modelů vyráběných výhradně v České republice.
Módní show, v pořadí již šestou, tentokrát majitelka Alena Němcová s ohledem na industriální prostředí supermoderní budovy nezakončila plesovými a společenskými šaty, nýbrž zajímavou módou budoucnosti, a to Plastic fashion Petra Jelínka.


Marie Hrynečková