Dobrý podvečer, je sobota 24.8.2019. Dnes má svátek Bartoloměj, zítra Radim.

Netřeba dodávat, že akce zaujme zejména dámy, ale vítáni jsou samozřejmě i muži, což potvrzují i samotní aktéři, kteří se nám svěřili, že téměř jednu třetinu obecenstva tvoří právě muži!
Sál Multifunkčního centra LArt bude uspořádán stolovou úpravou.

Na co všechno se můžete těšit a jak bude vypadat program?
19.00 OTEVŘENÍ SÁLU
vstupy konficiéra – seznámení s programem, možnost se občerstvit, pohodlně se usadit
20.30 ZAČÁTEK SHOW THE ROOSTERS THEATRE
21.15 PŘESTÁVKA
21.40 DRUHÁ ČÁST SHOW THE ROOSTERS THEATRE
22.20 ZAČÁTEK AFTERPARTY, FOTOKOUTEK S UMĚLCI
After party se zúčastní také samotní aktéři, kteří se krátce po skončení show vydají mezi diváky.

Vstupné 380 Kč

 

 

The Roosters – show, která vás nenechá vydechnout!

Před dvěma lety se dala dohromady parta kluků za jediným cílem: bavit široké publikum, tak, jak to doposud nikdo neudělal! Rozhodli jsme se propojit své umění a zkušenosti ze všemožných uměleckých sfér a vytvořili The Roosters Theatre – energická show, která v celovečerním programu kombinuje kabaret, burlesque, tanec a akrobacii v úžasném spojení s komedií, humorem a nadsázkou, jejíž atmosféra vám uvízne v paměti ještě dlouho po skončení!

Unikát nejen v Česku, ale i ve světě

Ano, je to tak: v současné chvíli neexistuje nic podobného jako tento profesionální ryze mužský soubor, který by dělal takovéto jedinečné propojení stylů se zachováním mužské energie na pódiu a současně výstupy tvořené s úžasnou nadsázkou, jejichž provedení nikoho nemůže urazit. Je to opravdu neskutečná energie v proběhu celého večera, která na vás sálá z pódia, a kterou nikde jinde nezažijete.

Přístupné pro všechny, vhodné i pro muže

Nečekejte jen nasvalené chlapce svíjející se kolem ryze ženského publika – nejedná se totiž o žádný striptýz! Čeká vás show, kde vás profesionální umělci oslní svým tancem a akrobacií, dokonce vás přivedou i k slzám – smíchy! Celá show je obratně protkaná nadsázkou a humorem, což napovídá již samotný název burlesque.

Že je neznáte?

Ano, od první velké show jsou to necelé dva roky. Ale i za tak krátké období se o nich Česko rychle dozvědělo! Mají za sebou 40 velkých show po celé ČR a nespočet krátkých vystoupení na různých společenských akcích a firemních večírcích. Média nás s velkým zájmem sledují a to nejen na regionální, ale i celostátní úrovni! Vysloužili jsme si reportáž v Top Star magazínu, dokonce jsme se posadili na červený gauč v Show Jana Krause!

Abyste se dozvěděli více o The Roosters Theatre můžete prozkoumat jejich sociální sítě, například Facebook, The Roosters Theatre a webové stránky www.cabaretshow.cz

 

Během celého večera pro vás bude otevřen bar.