Divadelní představení jaro 2022

Divadelní představení jaro 2022

Vážení přátelé,
zdravíme vás poprvé v novém v roce 2022. Přejeme vám především pevné zdraví, mnoho štěstí, spokojenosti a nespočet kulturních zážitků. Děkujeme vám za zachování přízně v uplynulém roce a těšíme se na vaši další návštěvu.


Zároveň bychom vás chtěli informovat o prodeji vstupenek na jednotlivá divadelní představení v rámci abonmá jaro 2022, který byl spuštěn v pondělí 10. ledna 2022.

22. 2. 2022 Dejvické divadlo: Ucpanej systém
Drsné obrázky ze společenského života spodiny podle povídek z knihy a scénáře k filmu Irvina Welshe Acid House. Hrají: I. Trojan, V. Neužil, M. Krobot, M. Myšička, M. Pechlát, J. Plesl, H. Čermák, P.Vršek, J. Holcová, K. Melíšková, L. Krobotová.

26. 3. 2022 Městské divadlo Mladá Boleslav: Krás(k)a na scéně
Výlet do shakespearovského světa herců. Historická freska s aktuálním tématem lidské identity. Cena Thálie 2017 – Daniel Bambas za roli Edwarda Kynastona.

9. 5. 2022 Divadelní spolek Frída: Rošáda
Laura žije se svým manželem Viktorem, ve šťastném vztahu, který se ale poslední dny se začíná chovat divně a jeho podivné chování se stále stupňuje. Lauře nezbývá nic jiného, než vymyslet šílený záchranný plán. V hlavní roli Martin Trnavský a Barbora Munzarová.

20. 6. 2022 Žižkovské divadlo Járy Cimrmana: Posel z Liptákova
Expedice do kraje Cimrmanova stáří a nově objevené hry „Posel světla” a „Vizionář”. V hlavní roli Zdeněk Svěrák.

Vážíme si vaší přízně a těšíme se na shledání s vámi.


Tým Kulturního centra Lanškroun

Více informací na: https://www.kclanskroun.cz/