Příjemnou noc, je úterý 4.8.2020. Dnes má svátek Dominik / Dominika, zítra Kristián.

200727 motosraz

Rádi bychom Vás pozvali na tradiční lukovský motosraz, který se koná od pátku 14. srpna do neděle 16. srpna v areálu kynologické stanice. Mnoho organizátorů akcí všeho druhu se v letošním roce muselo přizpůsobit situaci, která zasáhla životy nás všech.

My, členové neziskové organizace Motobigbang věříme, že 9. ročník motosrazu v Lukové bude mít to štěstí a uskuteční se bez výrazných omezení. V současné době je ve fázi příprav. Návštěvníkům slibujeme, že zázemí akce bude připraveno dle zvyklostí, program více než pestrý a atmosféra taková, jakou ji všichni dobře známe - uvolněná a přátelská.

Sedm let jsme se věnovali charitativní činnosti v mnoha úrovních a výtěžek z motosrazu pomáhal tam, kde bylo zrovna potřeba. Víme, že finanční prostředky, které jsme díky účastníkům akce získali a dále věnovali, pomohly mnoha lidem. Za osm uplynulých ročníků jsme dokázali věnovat potřebným přes 700 tisíc Kč.

V loňském roce jsme se rozhodli pro změnu. S heslem „podporujeme talentované sportovce, reprezentanty České republiky v různých odvětvích motosportu“, jsme podpořili Gabrielu Novotnou, první Češku, která jela prestižní Dakar. V letošním roce jsme si vyhlédli mladého trialového jezdce Martina Matějíčka, několikanásobného mistra České republiky a účastníka Mistrovství světa. Martin se své disciplíně věnuje již 17 let a je českým želískem v ohni ve světové konkurenci. Věříme, že výtěžek z motosrazu mu usnadní účast na dalším velkém závodě a dopomůže k úspěchu.

Část výtěžku bychom rádi směřovali i dětem. K podpoře nějakého lanškrounského spolku, který se věnuje dětem a sportovním aktivitám.

Přijďte si s námi užít víkend plný kvalitní rockové hudby s kapelami Motörgang, Alžběta, Penzistor, Hadron, Modrý Mauricius a Kapela z půdy. Dobré jídlo z grilu a dostatek tekutin je samozřejmostí, stejně jako mnoho krásných a silných strojů k vidění.

Děkujeme, že nás podporujete a těšíme se na setkání s Vámi,

Váš Motobigbang and Islanders