Good morning, it is Thursday 9.7.2020. It is the nameday of Drahoslava, tommorow is the nameday of Libuše / Amálie.

190423 majalesLanškrounské náměstí ve středu 1. května ovládnou studenti. Septima a 3. ročník Gymnázia Lanškroun ve spolupráci s Kulturním centrem Lanškroun a městem Lanškroun pořádají studentský Majáles. Pro letošní rok si zvolili téma „Televizní svět“, a tak od 13 hodin na náměstí Jana Marka Marků můžete potkat postavy herců a hvězd z nejrůznějších filmů a seriálů. Poté průvod masek projde městem za doprovodu bubeníků z ORDrums. Celým dnem nás bude provázet Ondra Pokorný.


Poté je pro návštěvníky připraven bohatý program, kde nebudou chybět ani krátká představení studentů třetího ročníku a septimy, módní přehlídka šatů Anny Motlové, vystoupení tanečních skupin DC Dance, TS Flow a Juicy.

V průběhu dne vystoupí několik hudebních kapel a ve večerních hodinách zahraje známá kapela Light & Love a hned po ní zazáří legendární Turbo. Milovníci klasické hudby se ve večerních hodinách mohou v kostele sv. Václava zaposlouchat do tónů varhanního koncertu v režii Marie Minářové. Na závěr je připraven DJ Saxofrancis, který svou show doprovodí hrou na saxofon. V nočních hodinách vás čeká after party v Music bar Forea.

Tuto akci finančně podpořili město Lanškroun, Kulturní centrum Lanškroun a firmy z Lanškrounska.

Přijďte si užít volno a první májový den se studenty!

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Zaregistrovat a přihlásit se můžete v pravé části stránek.