Good morning, it is Friday 18.10.2019. It is the nameday of Lukáš, tommorow is the nameday of Michaela.

190622 kolaPomáhej pohybem s mobilní aplikací EPP od Nadace ČEZ a podpoř nás!

S charitativní mobilní aplikací EPP podpoříte dobrou věc vlastní aktivitou. Pomáhat můžete pohybem, který vás baví - běh, chůze, jízda na kole, bruslení.

V EPP najdete vždy přehled aktuálně podporovaných projektů a získáváte body pro ten, který si vyberete. Nadace ČEZ převede body na peníze a ty organizacím věnuje. Každý bod se počítá.

Aplikace je určena pro mobilní telefony s OS Android, iOS a Windows.

Nadace ČEZ - www.pomahejpohybem.cz

Sociální služby Lanškroun - Nákup elektrokol
Sociální služby Lanškroun poskytují svým klientům 4 registrované služby. Domov pro seniory, Domov se zvláštním režimem, Odlehčovací službu a terénní Pečovatelskou službu. Pečovatelská služba poskytuje potřebnou pomoc občanům Lanškrouna, kteří potřebují pomoci např. s oblékáním, s osobní hygienou, s přesuny na lůžko/vozík, s doprovody např. k lékaři, s nákupy, s úklidy a dalšími úkony. Pečovatelky využívají v současné době jeden automobil pro dopravu ke klientům ve městě. Rádi bychom uspokojili poptávku po Pečovatelské službě v okolních obcích, ale zároveň chceme zachovat dostupnost služby pro nové i stávající klienty z Lanškrouna. Řešením by bylo pořízení elektrokol, které by mohli po městě zajistit rychlejší dopravu pečovatelek k našim klientům. Pečovatelky by tak zvládly zajistit více úkonů u více uživatelů a automobil by mohl dojíždět za klienty do okolních obcí. Za stanovenou částku bychom pořídily 2 elektrokola. Přáním každého seniora (a nejen seniora) je co nejdéle zůstat doma a Pečovatelská služba je jednou z možností, jak tomuto přání napomoci.
Cíl: 57 980,-Kč
Děkujeme za vaši pomoc

Sociální služby Lanškroun
Pardubický kraj
www.soslla.cz

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Zaregistrovat a přihlásit se můžete v pravé části stránek.