Good morning, it is Tuesday 15.10.2019. It is the nameday of Tereza, tommorow is the nameday of Havel.

190624 cykloV tropickém dni 12. června se cyklistického závodu dětí a mládeže před halou B. Modrého zúčastnilo 55 dětí ve věku do 13 let. Lanškrounský závod je zařazen do seriálu Hledá se vítěz a tyto cyklistické závody budou dále pokračovat v Žamberku, České Třebové a Srubech. Velké finále soutěže Hledá se vítěz, bude na plovárně ve Vysokém Mýtě v sobotu 21. září.

Závody pořádá pravidelně cyklistický klub Lanškroun ve spolupráce s DDM Damián, letos se konal už 29. ročník.

 

Výsledky

PŘEDŠKOLNÍ – DÍVKY – ODRÁŽEDLA
1. Barbora Fiebigerová, ročník 2016, MŠ Vančurova

PŘEDŠKOLNÍ – CHLAPCI – ODRÁŽEDLA
1. Matyáš Švestka, ročník 2016, MŠ Žižkova
2. Šimon Štěpánek, ročník 2016

PŘEDŠKOLNÍ – CHLAPCI
1. Mikuláš Motyčka, ročník 2012, MŠ Žižkova
2. Jan Kaplan, ročník 2014, MŠ Vančurova
3. Ondřej Holý, ročník 2013, MŠ Dolní Třešňovec

PŘEDŠKOLNÍ – DĚVČATA
1. Ella Hegerová, ročník 2013, MŠ Na Výsluní
2. Viktorie Koutníková, ročník 2013, MŠ Vančurova
3. Denisa Dobruská, ročník 2013, MŠ Pod Lesem, Ústí n. Orl.

1. TŘÍDA - CHLAPCI
1. Petr Jílek, ročník 2011, ZŠ Sádek
2. Lukáš Celý, ročník 2012, ZŠ A. Jiráska
3. Vojtěch Šternástek, 2011, ZŠ B. Smetany

1. TŘÍDA - DĚVČATA
1. Veronika Dehnerová, ročník 2011, ZŠ A. Jiráska
2. Matylda Nováková, ročník 2012, ZŠ Rudoltice
3. Ema Matějková, ročník 2011, ZŠ Dolní Třešňovec

2. TŘÍDA - CHLAPCI
1. Adam Pražan, ročník 2010, ZŠ Sádek
2. Adam Kvapil, ročník 2011, ZŠ Zámecká Litomyšl
3. Jiří Švancara, ročník 2009, ZŠ B. Smetany

2. TŘÍDA – DĚVČATA
1. Sára Mačátová, ročník 2010, ZŠ A. Jiráska
2. Anežka Knápková, ročník 2010, ZŠ Horní Heřmanice
3. Kateřina Vernerová, ročník 2011, ZŠ A. Jiráska

3. TŘÍDA - CHLAPCI
1. Matěj Baborák, ročník 2010, ZŠ A. Jiráska
2. Adam Macháček, ročník 2009, ZŠ A. Jiráska
3. Lukáš Černý, ročník 2010, ZŠ Dobrovského

3. TŘÍDA – DĚVČATA
1. Šarlota Nováková, ročník 2010, ZŠ Rudoltice
2. Rozárie Koutníková, ročník 2009, ZŠ A. Jiráska
3. Adéla Vařeková, ročník 2009, ZŠ B. Smetany

4. TŘÍDA - CHLAPCI
1. Matyáš Stránský, ročník 2009, ZŠ Ostrov
2. Jakub Urban, ročník 2009, ZŠ Dobrovského
3. Dominik Jakab, ročník 2009, ZŠ Dobrovského

4. TŘÍDA - DĚVČATA
1. Zuzana Hájková, ročník 2008, ZŠ A. Jiráska

5. TŘÍDA - CHLAPCI
1. Jakub Mačát, ročník 2008, ZŠ A. Jiráska
2. David Dobruský, ročník 2008, ZŠ Třebovská, Ústí n. Orl.

5. TŘÍDA - DĚVČATA
1. Pavla Černá, ročník 2008, ZŠ Dobrovského

6. TŘÍDA - CHLAPCI
1. Filip Vakula, ročník 2006, ZŠ Dobrovského
2. Milan Švub, ročník 2006, ZŠ A. Jiráska



Zpracoval Václav Klement
CK Lanškroun o. s.

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Zaregistrovat a přihlásit se můžete v pravé části stránek.