Lanškroun

Za úplné uzavírky probíhá rekonstrukce ulice Seifertovy

Za úplné uzavírky probíhá rekonstrukce ulice Seifertovy

24. 09. 2021 Hits:616x

Na části ulice Seifertovy, která prochází sídlištěm U Papíren, právě probíhá rozsáhlá rekonstrukce. Město tak vyslyšelo přání občanů, kteří se stěžovali na katastrofální stav silnice i nedostatek parkovacích míst. ...

Lanškrounsko

Ženu v Horním Třešňovci vyděsil had

Ženu v Horním Třešňovci vyděsil had

24. 09. 2021 Hits:666x

Hada, který zalezl pod dřevěný schůdek domu v Horním Třešňovci, a vylekal babičku, odchytávali v pátek 24. září odpoledne hasiči. Jednotku z Lanškrouna přivolal vnuk, který zrovna přijel za babičkou. Hasiči zjistili, že se nejedná o žádného jedovatého had...

Pozvánky

15. až 30. září - Výstava Petra Macla Hosté na Zemi

15. až 30. září - Výstava Petra Macla Hosté na Zemi

24. 06. 2021 Hits:230x

V druhé polovině září se bude u příležitosti Dne Charity konat výstava autorských fotografií Petra Macla – Hosté na Zemi.

Orlickoústecko

Obrazem: Ze sedla vidíš mnohem dál

Obrazem: Ze sedla vidíš mnohem dál

13. 09. 2021 Hits:838x

Snímky z akce Ze sedla vidíš mnohem dál, pořádané 11. září hřebčínem Karlen v Dlouhé Třebové, poskytl ke zveřejnění Vladimír Provazník.

200909 zlatoV našem okrese jsme zaznamenali již několik případů obtěžování osob přímo na ulici. Pod legendou dojití benzínu osádka vozidla požaduje od náhodně osloveného člověka peníze a na oplátku mu nabízí například zlaté prsteny, hodinky, deky, parfémy, holící stojky… Touto praktikou zřejmě obchází zákaz podomního prodeje.

Všechny osoby před tímto výměnným obchodem důrazně varujeme!

Většinou jde o zboží pochybné kvality a neodpovídající ceně, které jim osádka vozidla „rádoby v nouzi“ za nemalé peníze přenechá.

Pokud máte o nabízené zboží zájem, nekupujte nic pod tlakem. V klidu si poznamenejte jeho značku a výrobce, a poté si zjistěte skutečnou cenu a kvalitu věci.


por. Mgr. Lenka Vilímková
tisková mluvčí
Foto PČR