Good morning, it is Thursday 18.7.2019. It is the nameday of Drahomíra, tommorow is the nameday of Čeněk.

190622 regionem32. ročník cyklistického etapového závodu juniorů Regionem Orlicka 2019 se uskuteční ve dnech 2.- 4. srpna v Lanškrouně a na silnicích Pardubického a Olomouckého kraje. Závod začíná v  pátek 2. srpna v 16 hodin představováním týmů na náměstí J. M. Marků v Lanškrouně.

Závod se jede za otevřeného silničního provozu. Pořadatel má povolení zvláštního užívání silnic a nezbytné uzavírky v daném regionu. Prosíme všechny účastníky silničního provozu, aby uposlechli pokynů Policie ČR, pořadatelů na motorkách a pořadatelů, kteří budou řídit dopravu.

Program závodu

Pátek 2. 8. 2019
I. Etapa: tzv. Rudoltická bude odtartována V 17 hodin. Jede se na okruhu Lanškroun, Ostrov Lanškroun, který závodníci absolvují 7x a v cíli na nám. M.Marků jsou první závodníci očekáváni cca v 18:30

Sobota 3. 8. 2019
II. Etapa: se jede jako Časovka jednotlivců. Startuje v 9 hodin na ulici Dukelských hrdinů, trať závodu vede směr Sázava, Lubník a zpět a bude uzavřena pro veškerý provoz.

Sobota 3. 8. 2019
III. Etapa: Kolem Křížové Hory vyjede v 15 z náměstí v Jablonném nad Orlicí po silnici č. I/11 směr Suchý Vrch a po zdolání kopců jako jsou Červenovodské sedlo, Zborov, Drozdov, Crhov, Cotkytle a Lázek se závodníci vrátí do Lanškrouna od Tatenic a Sázavy. Cíl je opět na nám. M.Marků v 16:45 hodin.

Neděle 4. 8. 2019
IV. Etapa Regionem Orlicka startuje opět na nám. M.Marků v 9 hodin.
Trať vede směrem na Ostrov, Dobrouč, Petrovice, Letohrad, Žamberk, České Libchavy, Rozsochu, Dolní Libchavy, Ústí nad Orlicí, Řetovou, Přívrat, Českou Třebovou, přes Skuhrov do Lanškrouna. Do cíle na nám. J.M.Marků závodníci dorazí přibližně v 11:00 hodin

Zveme všechny příznivce cyklistiky ke trati závodu a přejeme hezké sportovní zážitky…

 

Petr Bucháček, ředitel závodu