Good night, it is Monday 19.10.2020. It is the nameday of Michaela, tommorow is the nameday of Vendelín.

200925 martinovaVánoční koncert Věry Martinové, 5. prosince v 19 hodin, sál Multifunkčního centra L´Art.
Jedinečný koncert Věry Martinové se skupinou Meritum! Populární česká zpěvačka, kytaristka a autorka Věra Martinová se skupinou Meritum přijíždí s novým koncertem do Lanškrouna! Královna české country představí nejen své největší hity z posledních více než třech dekád, ale také písničky z novinkového alba Meritum.

Právě toto album vyšlo na letos jaře a ve svém žánru se okamžitě stalo hudební událostí roku!

„Moc se těším po nějaké době na své posluchače a samozřejmě i na živé vystoupení, které mi moc chybělo. Byla bych ráda, kdyby právě tento koncert se stal pro vás pohlazením v naší bouřlivé době“, říká Věra Martinová.

Diváci uslyší v jejím podání novinky a samozřejmě i hity, které milují: Až na vrcholky hor, Malý dům nad skálou, Pane náš a mnoho dalších! Koncert Věry Martinové má prokazatelně léčivý efekt, tak neváhejte!

Vstupné v předprodeji 380 Kč, na místě 440 Kč. Držitel průkazu ZTP/P – sleva 50 % z ceny vstupenky, doprovod má nárok na vstupenku zdarma. Držitel průkazu ZTP – sleva 50 % z ceny vstupenky.

Každý návštěvník akce je povinný mít zakrytá ústa a nos rouškou či jiným způsobem. Na akci budou zajištěny specifické hygienické podmínky v souladu s aktuálním nařízením vlády.