Good afternoon, it is Friday 23.10.2020. It is the nameday of Teodor, tommorow is the nameday of Nina.

200925 irskoIrská taneční show 13. listopad v 19 hodin, sál Multifunkčního centra L´Art.
Taneční soubor Merlin působí na slovenské taneční scéně od roku 1994. Zaměřuje se především na irské tance a stepové show. Profesionální umělecká úroveň, kvalitní taneční repertoár, spolehlivost a flexibilita jsou hlavními charakteristikami souboru.

Po několikaleté přestávce přichází v tomto roce s novým programem RYTMUS V SRDCI.

Přináší to nejlepší ze současného moderního irského tance v romantickém renesančním příběhu o boji dobra a zla. Dynamická taneční show nadchne milovníky tance poutavým příběhem, taneční virtuozitou, strhujícím rytmem a působivou výpravou.

Merlin vystupuje po celém Slovensku, České republice i v zahraničí od samostatných celovečerních programech, vstupech na firemních akcích, show programech, plesech, atd. V současnosti účinkuje hlavně s divácky velmi úspěšnými irskými tanečními show Mystery Of The Dance, Celtic Energy, Fantasy of Dance a Love in Flames.

Při svých programech využívá i rozsáhlé vlastní profesionální jevištní, světelné a zvukové zabezpečení, kterým dokáže uspokojit i najnáročnějšího diváka, toužícího po dokonalé taneční show se vším, co k tomu patří. Jako jediný na Slovensku disponuje přenosným profesionálným tanečním parketem na stepování, jaké používají světové taneční show.

Vstupné v předprodeji 430 Kč / na místě 490 Kč. Držitel průkazu ZTP/P – sleva 50 % z ceny vstupenky, doprovod má nárok na vstupenku zdarma. Držitel průkazu ZTP – sleva 50 % z ceny vstupenky.