Good night, it is Monday 19.10.2020. It is the nameday of Michaela, tommorow is the nameday of Vendelín.

200925 gleeshowPřesun z 27. května, vstupenky zůstávají v platnosti, tedy není nutná výměna. Filmová gleeshow: First smile & Eliška Urbanová 27. říjen v 19 hodin, sál Multifunkčního centra L´Art.

Filmová gleeshow – pásmo populárních písní ze světových filmů s tancem v podání pěveckého souboru First Smile Brno. Těšit se můžete na mladé zpěváky a tanečníky plné energie, sólisty, sbor a orchestr – vše naživo, dechberoucí choreografie, dosud neslyšené aranže všech písní, světelnou show, hity Eye of The Tiger, Can You Feel The Love Tonight, This Is Me a další!

Součástí Filmové gleeshow bude vystoupení ELIŠKY URBANOVÉ – finalistky The Voice Česko Slovensko. Koncert je součástí jarního abonentního cyklu.

First Smile je skupina mladých lidí zpívajících vlastní úpravy populárních, rockových i muzikálových písní doprovázené choreografiemi. V rámci ČR je jediným tělesem, které se tomuto žánru, zvanému glee, věnuje.
Snaha přenést originální formát z Anglie a Ameriky do ČR trvá již od roku 2013, kdy First Smile vznikl. Od klasických sborů se glee liší především podporou zpěvákovy individuality, a zároveň dává prostor vyjádřit taneční i pěvecké schopnosti také v rámci skupiny. V minulosti uvedl úpravy klasických i současných hitů, např. Numb, Counting Stars, Bohemian Rhapsody, Somebody to Love, Summer Nights z muzikálu Pomáda a Lady Gaga mashup… Na kontě má i autorskou píseň Bridgebreaker od Arin Dvořákové.

Nejvíce se First Smile soustředí na koncepční projekty zvané gleeshow. Takový koncert je pak písněmi dramaturgicky provázán, vtáhne diváka do děje a předá mu nejen hudebně-taneční zážitek. A jeden takový projekt – Filmovou gleeshow – zažil v dubnu velký úspěch a proto neváhejte a kupte si lístky na reprízy!

Vstupné:
Doprodej 470 Kč/ 250 Kč (1. řada balkón a lóže)
Držitel průkazu ZTP/P – sleva 50 % z ceny vstupenky, doprovod má nárok na vstupenku zdarma.
Držitel průkazu ZTP – sleva 50 % z ceny vstupenky.