5. až 9. května - Studánková víla a pan Eduard

5. až 9. května - Studánková víla a pan Eduard

Hrajete s dětmi rádi venkovní hry? Pak právě pro vás je určena naše tradiční „Studánková víla", kterou si každoročně připomínáme Den Země. Tentokrát si na pomoc víla pozvala pana Eduarda, a tak vás s dětmi čeká vycházka za objevováním, kdo pan Eduard je.


Od hráze Olšového rybníka bude připravena cesta se zastaveními, kde budete plnit jednotlivé úkoly. Trasa je dlouhá přibližně 2,5 km (i s cestou zpět). Počítejte, že vám hra zabere 1,5 – 2 hodiny (těm co rádi bádají asi i delší dobu). Připravena bude i varianta pro kočárky.

Abyste se mohli hry zúčastnit, potřebujete herní sadu. Ty pro vás budeme mít připravené v rodinném centru. Jedna herní sada obsahuje jednak základní pomůcky, které využije celá rodina, a pak jeden balíček s pomůckami a materiálem pro jedno dítě. Cena této sady je 200 Kč. Pokud byste chtěli víc balíčků (máte třeba 2 děti), uvedete to v rezervaci a za každé další dítě zaplatíte 100 Kč. Jeden balíček můžete využít i pro celou rodinu, pak se třeba děti můžou při jednotlivých úkolech střídat. Částku zaplatíte při vyzvedávání sady. Mnoho věcí z herní sady pak určitě využijí děti doma. Více info na www.rclanskroun.cz