Dobre przedpołudnie, dzisiaj jest poniedziałek 23.9.2019. Imieniny obchodzi Berta, jutro Jaromír.

PokornáV úterý 13. 4. 2010 vyrazila lanškrounská lezkyně Andrea Pokorná do Újezdu nad Černými lesy poměřit síly se svými soupeřkami v české sekci závodu Tendon cup. Lezci byli tradičně rozděleni do čtyř kategorií podle věku. Navíc byla v Újezdu připravena kategorie pro děti z mateřských škol. I ti nejmenší se ukázali býti „malými – velkými“ bojovníky. Lezci, rozděleni do jednotlivých kategorií lezou souběžně, takže je stále na co se dívat a komu fandit.

Andrea lezla v kategorii B (roč. 1997/1998), obě kvalifikační cesty s přehledem topovala a tím si zajistila postup do finále. Finále pro ní nebyl žádný problém vylezla opět do topu, to se podařilo ještě čtyřem jejím soupeřkám. Je vidět, že v této kategorii jsou samé výborné lezkyně a je opravdu náročné je přelézt. Všechny čekalo superfinále, Andrea Pokorná si nakonec vybojovala skvělé 2. místo.
Celkově byl dnešní den pro všechny zúčastněné nejen vyjímečným dnem volna ze školy, ale především dnem naplněným bojem o vítězství nad soupeři i nad sebou samým.  Závody jsou nejen o vítězstvích a prohrách, ale také o navazování nových přátelství. Je poučné a naplňující vidět děti, jak si fandí, radí a povzbuzují se navzájem, soupeř - nesoupeř.


Za HK Lanškroun o.s. Dita Pokorná

 

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Zaregistrovat a přihlásit se můžete v pravé části stránek.