Krásné velikonoční svátky přeje muzeum! - vzkazuje obyvatelům Lanškrouna ředitelka Marie Borkovcová. Městské muzeum musí být nyní uzavřené, a tak připravilo velikonoční výzdobu alespoň ve venkovních prostorách.
Modře osvícenými budovami, protože modrá je barvou komunikace, se Lanškroun 2. dubna připojil ke kampani Rozsviťme se modře. Vyjádřil tak podporu lidem s poruchou autistického spektra. Rozsvícené byly budovy kina, radnice, Centra sociálních služeb, Rodinného centra Dětský svět, muzea, Rodinného integračního centra, L´Artu, ale i okna soukromých bytů.











