Wybierz swój język

Dobre przedpołudnie, dzisiaj jest piątek 16.10.2026, imieniny obchodzi Havel, jutro Hedvika.

facebookinstagramspotify

Na Lanškrounsku vyhrála koalice Spolu před hnutím ANO

Na Lanškrounsku vyhrála koalice Spolu před hnutím ANO

V tomto článku můžete sledovat výsledky voleb v obcích na Lanškrounsku. Výsledky budou průběžně doplňovány podle toho, jak rychle budou sčítat jednotlivé volební komise. Uvedeny jsou strany, které v daném regionu nebo obci získaly nad 3 % hlasů. Hranice nutná pro vstup do sněmovny je 5 %.

Česká republika:
volební účast: 65,4 %
SPOLU - ODS, KDU-ČSL, TOP 09 - 27,8 %
ANO 2011 - 27,1 %
PIRÁTI a STAROSTOVÉ - 15,6 %
SPD - 9,6 %
ČSSD - 4,7 %
PŘÍSAHA Roberta Šlachty - 4,7 %
KSČM - 3,6 %

Pardubický kraj:
volební účast: 67,9 %
SPOLU - ODS, KDU-ČSL, TOP 09 - 28,6 %
ANO 2011 - 26,8 %
PIRÁTI a STAROSTOVÉ - 14 %
SPD - 9,4 %
ČSSD - 5 %
PŘÍSAHA Roberta Šlachty - 4,9 %
KSČM - 3,8 %

Orlickoústecko:
volební účast: 69,4 %
SPOLU - ODS, KDU-ČSL, TOP 09 - 27,9 %
ANO 2011 - 24,9 %
PIRÁTI a STAROSTOVÉ - 14,8 %
SPD - 10,3 %
PŘÍSAHA Roberta Šlachty - 6,2 %
ČSSD - 4,6 %
KSČM - 3,3 %
Trikolora Svobodní Soukromníci - 3 %

Lanškrounsko:
volební účast: 68,5 %
SPOLU - ODS, KDU-ČSL, TOP 09 - 26,9 %
ANO 2011 - 25,2 %
PIRÁTI a STAROSTOVÉ - 12,8 %
SPD - 11,2 %
PŘÍSAHA Roberta Šlachty - 6,6 %
ČSSD - 4,5 %
Trikolora Svobodní Soukromníci - 3,6 %
KSČM - 3,4 %

Lanškroun:
volební účast: 69,1 %
SPOLU - ODS, KDU-ČSL, TOP 09 - 29,2 %
ANO 2011 - 26,1 %
PIRÁTI a STAROSTOVÉ - 12,4 %
SPD - 9,1 %
PŘÍSAHA Roberta Šlachty - 6,3 %
ČSSD - 5 %
Trikolora Svobodní Soukromníci - 3,6 %

Albrechtice:
volební účast: 67,7 %
ANO 2011 - 33,5 %
SPOLU - ODS, KDU-ČSL, TOP 09 - 16,3 %
PIRÁTI a STAROSTOVÉ - 12,9 %
SPD - 10,9 %
PŘÍSAHA Roberta Šlachty - 8,4 %
KSČM - 7,5 %
VOLNÝ blok - 3,3 %

Anenská Studánka:
volební účast: 39,7 %
ANO 2011 - 26,8 %
SPOLU - ODS, KDU-ČSL, TOP 09 - 25 %
SPD - 16 %
PIRÁTI a STAROSTOVÉ - 7,1 %
PŘÍSAHA Roberta Šlachty - 7,1 %
KSČM - 5,4 %
Trikolora Svobodní Soukromníci - 3,6 %
Strana zelených - 3,6 %

Cotkytle:
volební účast: 50,8 %
ANO 2011 - 31,6 %
SPOLU - ODS, KDU-ČSL, TOP 09 - 18,9 %
PIRÁTI a STAROSTOVÉ - 12,7 %
SPD - 10,8 %
Trikolora Svobodní Soukromníci - 7,6 %
KSČM - 5,7 %
ČSSD - 5,7 %
PŘÍSAHA Roberta Šlachty - 5 %

Čenkovice:
volební účast: 72,3 %
SPOLU - ODS, KDU-ČSL, TOP 09 - 31,5 %
ANO 2011 - 26,6 %
PIRÁTI a STAROSTOVÉ - 14,5 %
PŘÍSAHA Roberta Šlachty - 7,3 %
Trikolora Svobodní Soukromníci - 4,8 %
SPD - 4,8 %

Damníkov:
volební účast: 67,1 %
ANO 2011 - 31,3 %
SPD - 20,1 %
SPOLU - ODS, KDU-ČSL, TOP 09 - 12,3 %
PIRÁTI a STAROSTOVÉ - 8,9 %
PŘÍSAHA Roberta Šlachty - 8,1 %
KSČM - 6,4 %
ČSSD - 3,6 %

Dolní Čermná:
volební účast: 77,8  %
SPOLU - ODS, KDU-ČSL, TOP 09 - 37,8 %
ANO 2011 - 16,7 %
PIRÁTI a STAROSTOVÉ - 15,7 %
SPD - 9,3 %
PŘÍSAHA Roberta Šlachty - 6,7 %
Trikolora Svobodní Soukromníci - 3,6 %
ČSSD - 3 %

Horní Čermná:
volební účast: 73,5 %
SPOLU - ODS, KDU-ČSL, TOP 09 - 28,7 %
ANO 2011 - 20 %
PIRÁTI a STAROSTOVÉ - 18,3 %
SPD - 9,4 %
PŘÍSAHA Roberta Šlachty - 5,8 %
ČSSD - 4,5 %
VOLNÝ blok - 3,7 %
Trikolora Svobodní Soukromníci - 3,2 %

Horní Heřmanice:
volební účast: 63 %
SPOLU - ODS, KDU-ČSL, TOP 09 - 30,2 %
ANO 2011 - 22,1 %
PIRÁTI a STAROSTOVÉ - 12,8 %
SPD - 10,6 %
PŘÍSAHA Roberta Šlachty - 5,6 %
KSČM - 5,5 %
ČSSD - 4,3 %

Horní Třešňovec:
volební účast: 77,8 %
SPOLU - ODS, KDU-ČSL, TOP 09 - 35,2 %
ANO 2011 - 21,4 %
PIRÁTI a STAROSTOVÉ - 12,5 %
SPD - 10,7 %
PŘÍSAHA Roberta Šlachty - 7,3 %
KSČM - 3,4 %
ČSSD - 3,4 %

Krasíkov:
volební účast: 65,9 %
ANO 2011 - 36,4 %
SPD - 14,2 %
SPOLU - ODS, KDU-ČSL, TOP 09 - 11,7 %
PŘÍSAHA Roberta Šlachty - 7,4 %
Trikolora Svobodní Soukromníci - 6,8 %
PIRÁTI a STAROSTOVÉ - 6,8 %
ČSSD - 6,1 %
KSČM - 5,6 %

Lubník:
volební účast: 69 %
ANO 2011 - 24,8 %
SPOLU - ODS, KDU-ČSL, TOP 09 - 22,7 %
PIRÁTI a STAROSTOVÉ - 12,9 %
PŘÍSAHA Roberta Šlachty - 8,6 %
SPD - 7,6 %
ČSSD - 6,5 %
KSČM - 6,5 %
Trikolora Svobodní Soukromníci - 3,2 %

Luková:
volební účast: 64,2 %
ANO 2011 - 34,5 %
SPOLU - ODS, KDU-ČSL, TOP 09 - 13,6 %
PIRÁTI a STAROSTOVÉ - 8,8 %
PŘÍSAHA Roberta Šlachty - 5,6 %
Trikolora Svobodní Soukromníci - 3,7 %
KSČM - 3,7 %

Ostrov:
volební účast: 59,5 %
ANO 2011 - 25,6 %
SPOLU - ODS, KDU-ČSL, TOP 09 - 24,4 %
PIRÁTI a STAROSTOVÉ - 14,7 %
SPD - 13,5 %
PŘÍSAHA Roberta Šlachty - 5,8 %
ČSSD - 4,2 %

Petrovice:
volební účast: 84,3 %
SPOLU - ODS, KDU-ČSL, TOP 09 - 37,8 %
PIRÁTI a STAROSTOVÉ - 19,2 %
ANO 2011 - 18 %
PŘÍSAHA Roberta Šlachty - 6,9 %
SPD - 5,2 %

Rudoltice:
volební účast: 60,2 %
ANO 2011 - 23,7 %
SPOLU - ODS, KDU-ČSL, TOP 09 - 20,3 %
SPD - 16 %
PIRÁTI a STAROSTOVÉ - 14,3 %
PŘÍSAHA Roberta Šlachty - 6,6 %
Trikolora Svobodní Soukromníci - 5,6 %
ČSSD - 4,4 %
KSČM - 4,2 %

Sázava:
volební účast: 68,5 %
ANO 2011 - 26,4 %
SPOLU - ODS, KDU-ČSL, TOP 09 - 23,9 %
SPD - 16,4 %
PIRÁTI a STAROSTOVÉ - 15,4 %
PŘÍSAHA Roberta Šlachty - 5,3 %
Trikolora Svobodní Soukromníci - 5,3 %

Strážná:
volební účast: 67 %
ANO 2011 - 22,8 %
SPOLU - ODS, KDU-ČSL, TOP 09 - 21 %
PIRÁTI a STAROSTOVÉ - 15,8 %
KSČM - 10,5 %
SPD - 8,8 %
PŘÍSAHA Roberta Šlachty - 8,8 %
Trikolora Svobodní Soukromníci - 5,3 %
ČSSD - 3,5 %
Strana zelených - 3,5 %

Tatenice:
volební účast: 64,4 %
ANO 2011 - 29,5 %
SPOLU - ODS, KDU-ČSL, TOP 09 - 28,4 %
SPD - 14,2 %
PIRÁTI a STAROSTOVÉ - 9 %
ČSSD - 4,9 %
PŘÍSAHA Roberta Šlachty - 3,8 %
Trikolora Svobodní Soukromníci - 3,8 %

Trpík:
volební účast: 66,7 %
SPD - 23,8 %
ANO 2011 - 16,7 %
SPOLU - ODS, KDU-ČSL, TOP 09 - 16,7 %
KSČM - 14,3 %
PIRÁTI a STAROSTOVÉ - 11,9 %
ČSSD - 7,1 %
PŘÍSAHA Roberta Šlachty - 7,1 %

Výprachtice:
volební účast: 76 %
ANO 2011 - 23,8 %
SPOLU - ODS, KDU-ČSL, TOP 09 - 19,9 %
SPD - 13,4 %
PIRÁTI a STAROSTOVÉ - 11,5 %
PŘÍSAHA Roberta Šlachty - 8,8 %
ČSSD - 7,6 %
KSČM - 5,1 %
VOLNÝ blok - 4,2 %

Žichlínek:
volební účast: 72,6 %
SPOLU - ODS, KDU-ČSL, TOP 09 - 28,5 %
ANO 2011 - 22,6 %
PIRÁTI a STAROSTOVÉ - 11,9 %
SPD - 11,3 %
PŘÍSAHA Roberta Šlachty - 9,5 %
KSČM - 3,5 %
ČSSD - 3,5 %
Trikolora Svobodní Soukromníci - 3,1 %

 

zdroj: volby.cz
grafy: ČT24