Lanškrounský Flerjarmark

Lanškrounský Flerjarmark

Flerjarmark ovládá o víkendech lanškrounské náměstí a zcela nahradil tradiční adventní trhy, které bývaly v době před covidem spojené s kulturním programem. Poprvé se letos konal 4. prosince a od té doby je pořádán o víkendech až do Vánoc.

Návštěvníkům Flerjarmarku je určen vzkaz zveřejněný o tomto víkendu na stejnojmenné facebookové stránce: „Děkujeme MOC vám všem, kdo jste se dnes zastavili a svým nákupem jste udělali hned dvojí radost! 😉 Byli jste naprosto báječní. Zajímáte se, ptáte se tvůrců, jak se jim dnes žije, jak jejich věci vznikají.. všichni z toho máme dnes nádherný pocit." Flerjarmarky budou organizovány také v příštím roce, a to jednou měsíčně až do léta 2022.

Nejvíce lidí se o letošním adventu sešlo na náměstí J. M. Marků při rozsvícení vánočního stromu 28. listopadu.

Marie HrynečkováFlerjarmarky v Lanškrouně budou pokračovat jednou měsíčně i po Novém roce a stále jsou otevřené zajímavým místním tvůrcům a umělcům. Pokud máte zájem svou vlastnoruční tvorbu prezentovat a nabídnout, nemusíte mít obchod na Fleru. Stačí vyplnit přihlášku na https://www.kclanskroun.cz/prodejci/, vybrat si termíny, jaké se vám hodí a odeslat.

Termíny Flerjarmarků pro rok 2022 jsou:
16. leden
20. únor
20. březen
18. duben
15. květen
19. červen