Good afternoon, it is Friday 23.10.2020. It is the nameday of Teodor, tommorow is the nameday of Nina.

Invitations

200926 svetMěstská knihovna Lanškroun zve na prodejní výstavu keramických obrázků Jitky Jarešové MŮJ BAREVNÝ SVĚT. Jitka Jarešová bydlí a tvoří v malé vesničce Čekanice (nedaleko Blatné) a jak sama říká:
„Jsem obyčejný člověk, který si našel vlastní cestu jak utéci od moderního, rychlého a technického světa plného spěchu.

200909 helimadoe Akce odložena.

Divadelní soubor lanškrounského gymnázia ŠKEBLE uvádí divadelní hru HELIMADOE podle románu Jaroslava Havlíčka. Předpremiéra se bude konat ve čtvrtek 15. října od 19:30 hodin v Obecním sále v Žichlínku. Premiéra v pátek 16. října od 19:30 hodin v multifunkčním centru L´Art Lanškroun.

201005 jazzAkce odložena.

24. října v 19 hodin, sál Multifunkčního centra L´Art. KC Lanškroun ve spolupráci s Iljou Michalcem – NEW MUSIC production agency pořádá již 20. ročník festivalu jazzové hudby. Dramaturg a duchovní otec festivalu, lanškrounský muzikant a skladatel Ilja Michalec oslovil i tento rok různorodá hudební uskupení.

200926 soutezMěstská knihovna Lanškroun s podporou města Lanškroun vyhlašuje VIII. ročník literární soutěže. Účastníci si mohou vybrat ze dvou témat: Cestování časem a Štěstí v neštěstí. Soutěž je vypsaná pro čtyři věkové kategorie. Uzávěrka přihlášek je 26. října 2020, vyhodnocení proběhne v listopadu.

200925 gleeshowPřesun z 27. května, vstupenky zůstávají v platnosti, tedy není nutná výměna. Filmová gleeshow: First smile & Eliška Urbanová 27. říjen v 19 hodin, sál Multifunkčního centra L´Art.

Filmová gleeshow – pásmo populárních písní ze světových filmů s tancem v podání pěveckého souboru First Smile Brno. Těšit se můžete na mladé zpěváky a tanečníky plné energie, sólisty, sbor a orchestr – vše naživo, dechberoucí choreografie, dosud neslyšené aranže všech písní, světelnou show, hity Eye of The Tiger, Can You Feel The Love Tonight, This Is Me a další!

200925 workshopNáplní workshopu je namalovat za tři dny obraz, akrylovými barvami, při jehož tvorbě budete mít možnost nakouknout do vašeho nitra, na vaše vzorce chování, na omezení nebo naopak na nekonečnou možnost tvořit, povznést se a nechat věci plynout. To vše za doprovodu hudby buď reprodukované nebo … a to především … živé v podání muzikoterapeutky Dáši Zvolánkové, která nás bude provázet meditacemi a relaxacemi. Přes výtvarno napoví Karolína Kapounová a její dlouholeté zkušenosti v oboru.

200925 smolikJakub Smolík: koncert s hostem Petrem Kolářem 31. října v 19 hodin, sál Multifunkčního centra L´Art. Přesun z 18. dubna, vstupenky zůstávají v platnosti, tedy není nutná výměna.
V rámci koncertu Jakuba Smolíka zazní ty největší hity jako jsou „Ave Maria“, „Jen blázen žárlí“, „Nejsi má“ aj. Host Petr Kolář zazpívá společně s Jakubem Smolíkem duety, tešit se můžete i na jeho vlastní písně.

200925 irskoIrská taneční show 13. listopad v 19 hodin, sál Multifunkčního centra L´Art.
Taneční soubor Merlin působí na slovenské taneční scéně od roku 1994. Zaměřuje se především na irské tance a stepové show. Profesionální umělecká úroveň, kvalitní taneční repertoár, spolehlivost a flexibilita jsou hlavními charakteristikami souboru.

Po několikaleté přestávce přichází v tomto roce s novým programem RYTMUS V SRDCI.

200925 sipMinipárty s Karlem Šípem, host J. A. Náhlovský, přesun z 23. dubna na 19. listopadu od 19 hodin, sál Multifunkčního centra L´Art. Vstupenky zůstávají v platnosti, tedy není nutná výměna.
Karel Šíp: „S Náhlovským přivezeme do Lanškrouna premiéru!"
Minipárty je zcela nová zábavná talk show, která je volnou alternativou velmi úspěšného televizního pořadu Všechnopárty.

200925 martinovaVánoční koncert Věry Martinové, 5. prosince v 19 hodin, sál Multifunkčního centra L´Art.
Jedinečný koncert Věry Martinové se skupinou Meritum! Populární česká zpěvačka, kytaristka a autorka Věra Martinová se skupinou Meritum přijíždí s novým koncertem do Lanškrouna! Královna české country představí nejen své největší hity z posledních více než třech dekád, ale také písničky z novinkového alba Meritum.