Dobrý večer, je úterý 23.10.2018. Dnes má svátek Teodor, zítra Nina.

140523 volbyV Žichlínku kandiduje šest uskupení. O devět míst v tamním zastupitelstvu se tak uchází 54 lidí. Naopak v pěti obcích na Lanškrounsku budou mít voliči "na výběr" pouze z jediné kandidátní listiny. Ve většině obcí převažují nezávislá sdružení, mezi zaregistrovanými kandidátkami jsou ale i KDU-ČSL, KSČM, ČSSD, Starostové a nezávislí nebo Piráti.



Albrechtice

Podpora dobrých vztahů
1. Burešová Šárka DiS. - 47, učitelka mateřská škola
2. Mareš Petr - 66, důchodce
3. Krislová Veronika Mgr. - 31, středoškolský pedagog
4. Martínková Petra Bc. - 33, učitelka mateřská škola
5. Filip Petr - 43, galvanizér
6. Převor Jaroslav - 44, operátor
7. Frišová Zdeňka - 62, důchodce

PRO obec ALBRECHTICE
1. Novák Jaroslav Ing. - 63, ředitel střední školy
2. Tejkl Zdeněk Ing. - 37, podnikatel
3. Biler Martin Mgr. Ph.D. - 43, manažer
4. Chládková Šemberová Blanka - 42, vyšívačka
5. Hrabáček Petr - 46, tvarový brusič
6. Filip Alois - 72, důchodce
7. Resler Lukáš - 36, řidič
8. Gregor Pavel - 49, řidič
9. Novotný Martin - 40, údržbář


Anenská Studánka
Za obec krásnější
1. Paar Jaroslav - 61, starosta obce, údržbář v Domově u studánky
2. Motlová Růžena - 51, místostarostka obce
3. Veiglová Zdenka Mgr. - 72, ředitelka základní školy v důchodu
4. Hubený Oldřich - 43, konstruktér
5. Salaba Vladimír - 72, stavbyvedoucí v důchodu
6. Zemanová Helena - 54, OSVČ


Cotkytle
COTKYTLE 2014-Za další rozvoj obce
1. Jureček Vlastimil - 63, vedoucí učitel
2. Chládková Michaela Mgr. - 37, koordinátor
3. Vabroušek Ladislav - 63, referent
4. Knápek Zdeněk Ing. - 35, podnikatel v zemědělství
5. Matějka Josef - 53, podnikatel v lesnictví
6. Beranová Renata - 38, rodičovská dovolená
7. Pecháčková Adéla - 29, rodičovská dovolená
8. Odstrčilová Jitka - 49, dělnice
9. Beran Jiří - 45, řidič

Honební společenstvo Cotkytle
1. Valenta Miroslav- 45, soukromý zemědělec
2. Jureček Mojmír - 47, příslušník Vězeňská stráž
3. Heger Ladislav - 46, nástrojař
4. Prokopová Hana - 34, prodavačka
5. Kristek Martin - 30, roltechnik
6. Lokajíčková Renata - 36, vedoucí prodejny
7. Štork Milan - 24, manipulační technik


Čenkovice
SDH a TJ Čenkovice
1. Betlach Martin - 51, údržbář
2. Tlachač Milan - 47, OSVČ
3. Nový Miroslav Ing. - 41, obchodní zástupce
4. Betlach Jakub Ing. - 29, vedoucí provozu
5. Tlacháčová Eva Ing. - 35, manager
6. Grossmann Petr Bc. - 41, učitel
7. Voldřich Jiří - 55, OSVČ
8. Prokopec David - 43, nástrojař
9. Trávníčková Dana - 51, prodavačka

Za Čenkovice
1. Dostálek Josef - 39, OSVČ
2. Musilová Iva - 44, švadlena
3. Vališová Milena Mgr. - 39, starostka
4. Dostálková Jitka - 37, OSVČ
5. Musil Luboš - 48, nástrojař
6. Matějka Václav - 59, traktorista


Damníkov
Damníkov 2018
1. Šembera Petr - 40, vedoucí provozu a údržby
2. Motyčka Richard - 47, obráběč kovů
3. Kyral Jiří - 33, aplikační technik
4. Kárský Josef - 58, řidič
5. Hejl Tomáš - 34, servisní technik chlazení
6. Marvan Jiří - 36, lesní dělník
7. Křivka Radomil - 51, automechanik
8. Kopecký Karel - 36, topenář, instalatér
9. Patočková Helena - 35, administrativní pracovnice

KSČM
1. Vodehnal Josef - 66, řidič
2. Vašíček Martin - 45, OSVČ
3. Chromec Jaroslav - 55, lakýrník
4. Šembera Libor - 42, OSVČ
5. Hloušek František - 27, řidič
6. Huf Jaroslav - 67, traktorista
7. Lichtenberk Bohuslav - 70, důchodce
8. Lichtenberková Radmila - 66, důchodce
9. Pluhařová Jitka - 79, důchodce

LUDĚK MAREŠ
1. Mareš Luděk - 58, OSVČ

STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ - ŽIJEME TU SPOLEČNĚ
1. Blažek Jiří - 61, starosta obce
2. Koudelková Karin - 50, zdravotní sestra
3. Dušek Bohuslav - 43, mistr výroby
4. Krulová Jarmila Mgr. - 73, učitelka v důchodu
5. Suchomel Josef - 47, technik
6. Straževič Ladislav - 47, řidič
7. Dolníček Petr - 43, řidič
8. Kovářová Kristýna - 22, referentka obchodu
9. Herma Karel - 54, řidič


Dolní Čermná
KDU-ČSL
1. Vávra Jiří - 41, učitel
2. Šebrle Jan - 39, zástupce ředitele základní školy
3. Macháčková Jitka Ing. - 49, statutární zástupkyně ředitele gymnázia
4. Mareš Pavel - 46, technik
5. Macan Václav - 41, nástrojař
6. Faltus Robert - 63, technik
7. Málek Ondřej - 39, technik

SDRUŽENÍ NEZÁVISLÝCH
1. Svoboda Jiří Ing. - 40, projektant, místostarosta
2. Faltus Pavel Ing. - 31, technolog výroby
3. Svoboda Jan - 34, podnikatel - truhlář
4. Šverclová Věra RNDr. - 61, ředitelka gymnázia
5. Appl Martin MUDr. - 40, zubní lékař
6. Ptáčková Kateřina DiS. - 37, učitelka
7. Vyhnálek Vlastislav Ing. - 61, referent vodárenské společnosti
8. Schlegel Michal - 46, technik kvality
9. Appl Jiří Ing. - 59, podnikatel
10. Krobotová Jana - 55, ředitelka školní jídelny
11. Peichl Jiří - 47, technik
12. Marek Miloš - 63, podnikatel
13. Pecháček Bohuslav - 60, podnikatel - zemědělec
14. Nastoupil Michal - 28, technik elektro
15. Veselá Kateřina Mgr. - 38, referentka úřadu městyse

SDRUŽENÍ NEZÁVISLÝCH PRO ROZVOJ OBCE
1. Helekal Petr - 47, starosta
2. Růžička Jan Mgr. - 32, učitel
3. Marková Monika Bc. - 40, učitelka
4. Zpěvák Jiří Ing. - 51, vedoucí pracovník
5. Hrdina Luboš - 39, soukromý podnikatel
6. Jirásek Martin Ing. - 42, ředitel firmy
7. Nastoupil Petr - 55, technolog
8. Mikula Václav - 72, důchodce
9. Schlegelová Lea Bc. MBA - 46, ekonomka
10. Lux Vítězslav Mgr. - 55, jednatel společnosti
11. Pirklová Alexandra - 50, asistent pedagoga
12. Uhlík Luboš - 48, truhlář
13. Řeháková Eva Mgr. - 35, učitelka
14. Ešpandr Josef - 63, soukromý podnikatel
15. Marek Vladislav - 57, soukromý podnikatel


Horní Čermná
Nestraníci pro lepší Čermnou
1. Lešikar Lukáš Bc. - 28, referent stavebního úřadu
2. Krudencová Kateřina Mgr. - 28, sociální pedagog - logoped
3. Křivohlávková Lucie Bc. - 26, student
4. Marek Ladislav - 58, seřizovač
5. Havel Ivan - 52, řidič
6. Marek Jan - 22, dělník
7. Lešikar Tomáš - 24, brusič
8. Křivohlávek Tomáš Ing. - 30, vedoucí výroby
9. Hrdinová Kristýna Ing. - 25, přípravář výroby
10. Hrdinová Adéla - 21, student
11. Kittner Josef - 70, důchodce
12. Šilar Milan - 28, vedoucí výroby

Sdružení nezávislých kandidátů
1. Motlová Hana - 53, starostka obce
2. Borek Petr Ing. - 48, učitel
3. Vacenovský Tomáš Ing. - 39, projektový manažer
4. Dušek Tomáš - 36, OSVČ
5. Marek Tomáš - 33, technolog
6. Marek Jiří Ing. - 36, statik
7. Hejl Vladimír Ing. - 72, důchodce
8. Klimošová Růžena - 52, asistent pedagoga
9. Brábník Lukáš Ing. - 35, geodet
10. Šilar Radek - 35, technik kvality
11. Moravec Jaroslav - 60, důchodce
12. Balcar Karel MgA. - 52, OSVČ
13. Kroulíková Monika - 46, vychovatelka
14. Lešikarová Pavlína - 45, referent skladu
15. Kálesová Kateřina Bc. - 34, sociální pracovnice


Horní Heřmanice
Čtyřlístek
1. Vávra Vojtěch - 36, živnostník
2. Beran Zdeněk - 62, dělník
3. Kudláčková Jiřina - 41, vedoucí prodejny
4. Verner František Ing. - 36, agronom
5. Skalická Jana Ing. - 26, účetní
6. Andrla Josef - 33, provozní technik
7. Pařízek Radim - 28, traktorista
8. Šípová Zdeňka - 38, dělnice
9. Bílá Olga - 69, důchodce

DUHA
1. Chládková Jana Ing. - 53, podnikatelka
2. Veličová Magdalena - 52, pojišťovací zprostředkovatelka
3. Bartoň Josef - 67, důchodce
4. Bitner Josef - 35, vedoucí technologie
5. Hlavatá Eva - 54, dělnice

Heřmánek
1. Beran Tomáš - 45, starosta
2. Kuběnková Lenka Ing. - 47, analytik plánování
3. Švestka Karel - 45, technik informačních technologií
4. Beranová Barbara Ing. - 31, nákupčí
5. Verner František - 62, traktorista
6. Hamplová Hana - 24, student
7. Hejl Jiří - 28, vedoucí expedice
8. Šemberová Vladimíra - 60, účetní
9. Faltus Ondřej Ing. - 47, vedoucí výroby


Horní Třešňovec
HASIČI HORNÍ TŘEŠŇOVEC
1. Cink Lubomír Ing. - 59, technik
2. Hejkrlík Jaroslav - 54, řidič autobusu
3. Melezínek Karel - 50, OSVČ
4. Čajnák Vladimír - 30, vedoucí servisu zemědělské techniky
5. Cinková Dana - 33, OSVČ
6. Cink Stanislav - 50, řidič
7. Fišera Pavel - 46, řidič
8. Šebrle Miroslav - 42, OSVČ
9. Jirásek Petr - 42, ekonom

KDU-ČSL
1. Dušek Jan - 42, starosta
2. Zapletal Jan Mgr. - 46, projektant
3. Rouhová Petra - 32, učitelka mateřské školky
4. Rajnoch Richard Ing. - 39, technolog
5. Indra David - 27, OSVČ
6. Langr Vojtěch - 27, OSVČ
7. Pecháčková Kateřina - 29, pomocná kuchařka
8. Sontáková Jaruška - 68, důchodce
9. Marek Jiří - 70, důchodce

NEZÁVISLÍ
1. Marková Jitka - 49, fakturantka
2. Holeček Tomáš - 52, skladník
3. Hejkrlík Miloslav - 53, nástrojař
4. Marková Lenka PaedDr. - 54, učitelka
5. Verner Jaroslav - 56, nástrojař
6. Cinková Edita - 46, zootechnička
7. Hluchý Lukáš - 39, instalatér
8. Netek Jiří - 49, OSVČ
9. Hluchý Zdeněk - 45, OSVČ


Krasíkov
NEZÁVISLÍ
1. Jeřábek Petr - 48, automechanik
2. Kučerová Romana - 47, účetní
3. Pavliš Martin Bc. - 43, státní zaměstnanec
4. Slouková Ludmila - 63, důchodce
5. Kyselica Vladislav - 46, živnostník
6. Navrátilová Hana - 46, dělnice
7. Koutná Petra - 33, živnostník

VOLNOST
1. Pospíšil Vladimír - 48, strojník
2. Nesporý Jiří Ing. - 50, ekonom
3. Dušík Marián - 40, řidič
4. Juchová Kateřina - 36, přední dělnice
5. Knápek Ladislav - 40, skladník
6. Skála Miroslav - 40, operátor
7. Hurt Luděk - 39, dělník
8. Knápková Iva - 35, dělnice


Lubník
SDH Lubník
1. Klug Petr Mgr. - 39, policista
2. Šilar Karel - 39, OSVČ
3. Brejšová Hana - 43, dělnice
4. Brejša Zdeněk - 46, programátor
5. Kuťák Vladimír - 66, důchodce
6. Bureš Tomáš - 37, plánovač výroby
7. Klug Lubomír - 44, strojní mechanik

TJ Sokol Lubník, z. s.
1. Čapková Eliška - 30, rodičovská dovolená
2. Karlová Radka - 29, mateřská dovolená
3. Totušek Martin Prokop - 33, správce toků
4. Karel Jakub - 29, procesní inženýr
5. Šubrt David - 30, dělník
6. Polzerová Irena - 34, mateřská dovolená
7. Fibikarová Iva - 18, student


Luková
Hasiči
1. Šebrle Ladislav - 40, montér
2. Duspiva Petr - 38, elektromontér
3. Klubrt František - 43, řidič
4. Junek Leo - 43, traktorista
5. Klubrt Luboš - 48, traktorista
6. Smolík Miloš - 40, opravář
7. Picek Pavel - 44, montér
8. Štefl Pavel - 41, řidič
9. Klubrt Jaromír - 51, technik

KDU-ČSL
1. Fojtů Miroslava - 59, starostka obce
2. Baborák Jakub Ing. - 35, administrativní pracovník
3. Štefan Zdeněk - 52, traktorista
4. Krsek Miroslav - 20, informační technik
5. Celý Petr - 38, informační technik
6. Štefan Jiří Bc. - 25, student
7. Knápková Lucie Mgr. DiS. - 35, zdravotní sestra
8. Pirkl Michal - 26, nástrojař
9. Vaníčková Marcela - 38, zdravotní sestra

Pro budoucnost Lukové
1. Popelář Radomír - 48, OSVČ
2. Sontáková Eliška - 41, uklízečka
3. Jurková Markéta Mgr. - 41, učitelka základní školy
4. Dresler Roman - 37, Project & Area Sales Manager
5. Görnerová Helena - 43, OSVČ
6. Vebr Miroslav - 42, dělník
7. Konárková Petra - 33, mateřská dovolená

PŘÁTELÉ PŘÍRODY - MS LUKOVÁ
1. Celá Jaromíra Mgr. - 39, speciální pedagog
2. Franc Miroslav - 51, skladník
3. Marvan Jiří - 57, řidič, opravář
4. Beran Bohuslav - 54, traktorista, strojník
5. Uchytil Jiří - 60, řezník
6. Chleboun Jiří - 63, důchodce
7. Sejkora Lubomír - 62, nezaměstnaný
8. Sonták Radek - 47, skladník
9. Kotěra Petr Ing. - 68, důchodce


Ostrov
Hnutí pro Ostrov
1. Schipplová Marta - 49, starostka obce Ostrov
2. Kyčmol Štefan - 40, OSVČ
3. Hamplová Hana Mgr. - 45, učitelka
4. Vogelová Martina - 42, vedoucí skladu
5. Karlík Rostislav - 46, mistr
6. Čuhelová Lucie - 37, dělnice v elektrotechnice
7. Moučka Miloš - 42, řidič

KDU-ČSL
1. Málek Pavel - 62, důchodce
2. Klíma Martin - 39, dělník
3. Špinlerová Zdeňka - 51, administrativní pracovnice
4. Kněžourová Jarmila - 41, zdravotní ošetřovatelka
5. Vodáková Magdalena - 40, kontrolorka
6. Málková Anežka - 23, studentka
7. Kubala David - 33, vedoucí mistr

"OSTROV21"
1. Juda Lukáš - 26, data operátor, OSVČ
2. Mička František - 41, seřizovač
3. Richtr Miroslav - 52, cestmistr
4. Piňos Martin - 32, plánovač výroby
5. Čabák Jan - 40, truhlář


Petrovice
KDU-ČSL
1. Dušková Jitka - 35, koordinátorka
2. Vondra Josef Ing. - 36, konstruktér
3. Fišerová Pavla DiS. - 34, starostka obce
4. Junek Michal Bc. - 34, vedoucí servisního týmu obrábění
5. Novák Jakub - 31, soustružník
6. Dušková Monika - 21, pokladní
7. Beneš Petr Bc. - 36, servisní technik

Sdružení nezávislých kandidátů obce Petrovice
1. Moravcová Jana Mgr. - 37, učitelka
2. Lešikarová Štěpánka - 42, poštovní doručovatelka
3. Dušek Pavel - 42, truhlář
4. Hubálková Miroslava - 48, školnice mateřské školy
5. Novák Jiří - 37, OSVČ
6. Dušková Denisa - 43, kuchařka
7. Majvald Pavel - 33, elektrikář


Rudoltice
Piráti
1. Kolomý Tomáš Mgr. - 43, právník
2. Vymetálek Roman - 38, vedoucí výroby
3. Verner Jan - 31, technolog
4. Ščučka Lubomír - 37, řidič
5. Jílek Vilém Ing. - 50, vedoucí výroby
6. Chromec Tomáš - 30, technik specialista
7. Svojanovský David - 35, frézař
8. Orság Luboš - 28, kontrolor kvality
9. Rejnuš Petr Ing. arch. - 25, architekt
10. Beránek Petr - 43, operátor
11. Loskot Jakub - 33, operátor
12. Sochorová Lucie - 28, operátor zákaznické linky
13. Václavík Martin - 53, rybářský dělník
14. Stránský Zdeněk - 34, řidič
15. Zadražilová Soňa - 58, prodavačka

KSČM
1. Málek Jaroslav - 51, svářeč
2. Stránská Iva - 26, zapisovatelka
3. Kohout Richard - 38, odborný referent
4. Vymetálková Lucie - 36, kadeřnice
5. Marek Roman - 52, dělník
6. Tejklová Radka - 39, kadeřnice
7. Patočková Alena - 43, kuchařka
8. Kohoutová Erika - 65, předsedkyně OV KSČM
9. Žáčková Jitka - 62, účetní
10. Langšádlová Yvona - 52, prodavačka
11. Rezek Oldřich - 69, důchodce
12. Fišera Milan - 68, důchodce
13. Brokešová Blanka - 55, účetní
14. Divíšková Terezia - 77, důchodkyně
15. Filípková Helena - 56, vychovatelka

Obce bez korupce
1. Šrámek Miloslav - 48, vrchní mistr
2. Kolomý Ivo Mgr. - 49, OSVČ
3. Macháčková Marcela Mgr. - 57, OSVČ
4. Řehoř Pavel - 41, operátor výroby
5. Žáček Daniel - 40, OSVČ
6. Bartoš Roman - 48, technik
7. Hajnovič Libor - 46, obráběč kovů
8. Vršek Václav Ing. - 69, důchodce
9. Brejša Jiří - 71, důchodce
10. Ján Vladimír - 71, důchodce
11. Kollert Pavel - 45, technik
12. Janisch Jiří - 58, technik
13. Beneš Jiří - 66, důchodce
14. Štichauer Jiří - 48, dispečer
15. Křivohlávek Jiří - 62, OSVČ

Za naše Rudoltice
1. Kobzová Jolana - 53, místostarostka
2. Havlenová Lenka Mgr. - 51, pedagog
3. Samek Pavel Bc. - 43, vedoucí pracovník
4. Suchý Jaroslav - 51, OSVČ
5. Sýkorová Jitka - 59, asistent pedagoga, instruktor první pomoci
6. Pokorná Olga Mgr. - 40, pedagog
7. Duba Petr - 49, instalatér
8. Dvořáček Pavel Mgr. - 49, pedagog
9. Kosa Dušková Lenka - 40, pedagog
10. Smolčák Antonín - 70, důchodce
11. Šembera Jaroslav Ing. - 36, technik
12. Krejčí Romana - 49, OSVČ
13. Bartáček Čeněk - 66, malíř, natěrač
14. Huf Patrik - 41, prodavač
15. Kristek Jiří - 35, OSVČ


Sázava
SDRUŽENÍ NEZÁVISLÝCH KANDIDÁTŮ
1. Malátek Jiří - 47, provozní mechanizátor - technik
2. Brejša Martin Ing. - 48, obchodní zástupce
3. Hofman Josef - 37, směnový mistr
4. Marek Milan - 48, směnový mistr
5. Mareš Kamil - 42, dělník
6. Kobza Milan - 53, OSVČ
7. Parentová Lenka - 62, důchodce
8. Pauková Jiřina - 60, účetní
9. Šulák Milan Ing. - 48, hlavní agronom


Strážná
SDRUŽENÍ NEZÁVISLÝCH - STRÁŽNÁ
1. Indrová Kristýna Ing. - 41, OSVČ
2. Skalická Ludmila - 40, OSVČ
3. Kuttich Petr - 44, řidič
4. Kuttich Libor - 43, OSVČ
5. Prokopová Irena - 39, referentka
6. Prokop Václav - 24, seřizovač
7. Petr Martin - 31, nástrojař
8. Jurečková Monika - 38, vedoucí technolog
9. Indrová Hana - 54, operátorka


Tatenice
KDU-ČSL
1. Součková Jana - 49, zástupce vedoucího depa
2. Polák Václav Bc. - 31, pracovník controllingu
3. Kolísek Petr - 45, vedoucí výroby
4. Novotný Jiří - 36, strojvedoucí
5. Hamřík Jaroslav - 48, referent odbytu
6. Havelková Leona - 45, OSVČ
7. Dvořák Luděk - 36, referent odpadového hospodářství
8. Mnichová Zdenka - 48, prodavačka
9. Grmela Milan - 42, technik rostlinné výroby

Sdružení nezávislých kandidátů za rozvoj a prosperitu obce
1. Žák Vladimír Mgr. - 57, starosta
2. Smrkal Jiří - 47, mistr výroby
3. Šindelářová Věra - 51, prodavačka
4. Kristková Jitka - 55, účetní
5. Květenská Kateřina DiS. - 29, učitelka mateřské školy
6. Prokop Petr Ing. - 62, důchodce
7. Rajbl Vlastimil MUDr. - 60, praktický lékař
8. Skula Stanislav MVDr. - 57, OSVČ
9. Knápek Jaroslav - 40, mechanik-seřizovač


Trpík
"SDRUŽENÍ ZA PŘÍJEMNÝ TRPÍK PRO VŠECHNY"
1. Šebrle Jiří - 52, stavební technik
2. Krejsar Jiří - 54, dělník
3. Husák Tomáš - 34, traktorista
4. Homolová Markéta - 40, dělnice
5. Bartoň Jan - 53, OSVČ
6.

Vašatová Iveta - 40, administrativní pracovník
7. Šaršonová Květa - 53, pěstounka


Výprachtice
ČSSD
1. Skalický Luděk DiS. - 36, starosta obce Výprachtice
2. Stejskal Miroslav JUDr. - 63, místostarosta obce Výprachtice
3. Katzerová Hana Mgr. - 54, učitelka základní školy
4. Tomiška Petr - 39, skladník
5. Chládek Vojtěch Ing. - 26, pracovník v zemědělství
6. Koubek Jan - 47, pomocník sládka
7. Formánek Jiří Mgr. - 47, zástupce ředitele základní škol
8. Skalický Petr - 46, revizní technik
9. Indrová Vendula Ing. - 41, projektantka
10. Vávra Daniel Ing. - 38, konstruktér senior
11. Kristek Zbyněk - 47, obchodní ředitel


Žichlínek
Fotbal Žichlínek pro obec
1. Filip František - 41, automechanik
2. Javorek Drahomír - 65, OSVČ
3. Antes Aleš - 43, vedoucí výroby
4. Heger Josef - 51, zámečník
5. Pekař Stanislav - 49, vedoucí skladu
6. Šenkýř Pavel - 26, programátor
7. Šenkýř Jiří - 71, důchodce
8. Prokop Karel - 72, důchodce
9. Antfeist Jaroslav - 48, OSVČ

KDU-ČSL
1. Indrová Blanka Bc. - 37, vedoucí výrobní kvality
2. Kaplanová Helena - 49, pěstoun
3. Dulkaj Petr Ing. - 38, konstruktér
4. Šebrle Petr - 68, důchodce
5. Langrová Ludmila - 59, důchodce
6. Gregora Tomáš DiS. - 40, referent obchodu
7. Zlámal Jiří - 72, důchodce
8. Skalická Miloslava - 65, důchodce
9. Gregorová Anna - 67, důchodce

MYSLIVECKÝ SPOLEK ŽICHLÍNEK
1. Filip Radovan - 48, starosta obce
2. Skalický Ondřej - 37, zootechnik
3. Ruml Pavel - 60, seřizovač
4. Daniel Šimon DiS. - 39, finanční poradce
5. Heger Tomáš MVDr. - 28, veterinární lékař
6. Skalická Pavla - 29, mateřská dovolená
7. Ruml Jindřich - 35, nástrojař
8. Vomočil Jaroslav - 48, skladník
9. Kalousek Roman - 35, technicko-hospodářský pracovník

NEZÁVISLÍ
1. Dařílek Pavel - 47, jednatel
2. Mareš Jiří Ing. - 40, ředitel společnosti
3. Hofman Vladimír - 42, strojník
4. Antfeistová Jaroslava - 47, OSVČ
5. Skalický Jan - 41, svářeč
6. Skalický Josef Ing. - 56, OSVČ
7. Koubová Libuše - 70, důchodce
8. Bartoš Jaroslav - 44, řidič
9. Mrázková Vendula - 44, školnice

Sbor dobrovolných hasičů Žichlínek
1. Dušek Ivo - 42, řidič - opravář
2. Skalický Jindřich - 43, zámečník
3. Pospíšil Ladislav - 29, policista
4. Zemachová Šárka - 47, administrativní pracovník
5. Junek Jan - 36, zámečník
6. Pekařová Jana - 33, ředitelka mateřské školy
7. Viskupičová Renata - 43, dělník ve výrobě
8. Luzárová Renáta - 41, logistik
9. Kučera Jaromír - 50, zaměstnanec Českého červeného kříže

Tělovýchovná jednota Žichlínek
1. Skalický Ladislav Ing. - 35, podnikatel
2. Hrubá Martina Bc. - 35, podnikatelka
3. Šula Jakub - 28, technik
4. Bambušek Jiří - 35, technik kvality
5. Hubálková Blanka Mgr. - 37, podniková ekoložka
6. Langrová Petra Mgr. - 32, advokátka
7. Pfitznerová Irena Ing. - 32, technoložka
8. Langr Tomáš - 36, vedoucí výroby
9. Motl Jan - 53, OSVČ

 

Kandidátní listiny zaregistrované v Lanškrouně najdete zde.

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Zaregistrovat a přihlásit se můžete v pravé části stránek.

Komentáře   

-4 #1 bubeník 2018-08-28 08:29
Těch stran už mají lidé plný zuby. Ovšem některých sdružení taky.