Dobrý podvečer, je pátek 28.2.2020. Dnes má svátek Lumír, zítra Horymír.

Pozvánky

200226 volejbalLanškrounské juniorky budou v neděli 1. března mezi 11 a 15 hodinou ve sportovní hale v Lanškrouně bojovat o postup do volejbalové extraligy. Na svém facebooku k tomu píší: "V neděli hrajeme poslední dvě utkání nadstavby 1. ligy juniorek a v těchto zápasech budeme bojovat o první místo v soutěži. Hrajeme o postup do extraligy!!!

200116 trio4. března v 19 hodin, sál Multifunkčního centra L´Art Trio Bel Canto: Koncert české hudby
Koncert hudby českých skladatelů – Adam Michna z Otradovic, František Benda, Josef Mysliveček, Ivan Jelínek, Leoš Janáček, Jana Obrovdká, Jan Truhlář, Leoš Janáček a Miloš Štědroň – v podání Tria Bel Canta. Kombinace zpěvu, flétny a kytary je velmi oblíbená, poskytuje delikátní, ušlechtilý zvuk a jemnou dynamiku.

200116 koller6. březen v 19 hodin, sál Multifunkčního centra L´Art David Koller Acoustic
Chci zas v tobě spát, Amerika nebo Gypsy Love s novým prostorem a barvou.

David Koller v Lanškrouně zahraje svoje hity v unplugged aranžích.

200225 karnevalKulturní centrum Lanškroun a Rodinné centrum Dětský svět z. s. Lanškroun srdečně zvou všechny děti i jejich rodiče a prarodiče 8. února od 15 hodin na DĚTSKÝ KARNEVAL.

Program bude opravdu bohatý! Děti se mohou těšit na BUBLINOVOU a BALÓNKOVOU show s KAŠPAREM Kubou a Marťou, tombolu, soutěže, taneční vystoupení souboru SLUNÍČKO, bublinový a balónkový workshop aj. Celým programem bude provázet známý DJ STANDA.

200225 riseMěstská knihovna Lanškroun vás zve 18. března od 17:30 hodin na přednášku Největší tajemství Třetí říše. Na samých českých hranicích, přímo na sever od Lanškrouna, se rozkládá někdejší nacistický podzemní komplex RIESE.

200131 tancirna20. března od 20 hodin, sál Multifunkčního centra L´Art
Kulturní centrum Lanškroun vás zve na tradiční Lanškrounskou tančírnu s Big Bandem Lanškroun.
Budete si moci zatančit nejen tradiční valčík, polku nebo waltz, ale také tance jako cha-cha, jive, samba, slowfox, disco, foxtrot nebo bossa nova a v repertoáru BBLA nechybí ani rumba nebo tango.

200204 upOrganizace zabývající se problematiku zaměstnání osob se zdravotním postižením představí v Ústí nad Orlicí opět své služby. Především zaměstnavatelé vám zde poskytnou podrobné informace o pracovních místech a pracovních podmínkách. Ostatní organizace nabídnou poradenství a pomoc všem, kterým jejich zdravotní omezení brání najít vhodné zaměstnání.

191027 dohody27. březen 2020, 19 hodin, sál Multifunkčního centra L´Art - Jaroslav Dušek - Čtyři dohody ve spolupráci s Klubem Lávka. Duškova hra inspirovaná nadčasovou toltéckou moudrostí knihy Dona Miguela Ruize provedla za devět let více než 150.000 diváků v cestě za osobní svobodou a štěstím.

191122 predplatne

V pondělí 25. listopadu začínáme prodávat předplatné na jarní sezónu 2020. Abonentky je možné zakoupit v kanceláři Kulturního centra Lanškroun v následujících termínech:

Stávající předplatitelé: 25. 11. – 6. 12.
Noví předplatitelé: od 9. 12.

190504 kcŽákům základních a studentům středních/vysokých škol nabízíme kulturu, která nezruinuje ani skromný studentský rozpočet. Každý žák/student, který se s průkazem studenta dostaví na pokladnu těsně před začátkem (půl hodiny a méně) libovolného nevyprodaného představení pořádaného Kulturním centrem Lanškroun, dostane vstupenku za pouhých 60 korun.