Příjemnou noc, je pátek 22.3.2019. Dnes má svátek Leona/Lea, zítra Ivona.

Pozvánky

190320 steznikBenefiční Winter Stěžník je opět tu! V sobotu 23. března se na pódiu v hornočermenské sokolovně vystřídají tři kapely, které budou hrát pro dobrou věc. Hlavní myšlenkou festivalu STEŽNÍK, jehož zimní varianta se koná již po páté, je zábavnou formou získat určitý finanční obnos, který pak bude předán osobě, která pomoc potřebuje. Letos poputuje výtěžek akce Verunce Šulcové z Doudleb.

181225 kaca15:00 hodin, sál lanškrounského zámku
Agentura DAP
Klasická veselá pohádka Čert a Káča na motivy Boženy Němcové, ve které vystupuje pět postav. Jedná se o výpravné představení, hrané v dobových kostýmech a je k němu složená scénická hudba.

181022 nahlovsky

19:00 hodin, sál lanškrounského zámku

Zábavný pořad s PEPOU ALOISEM NÁHLOVSKÝM a písničkami PEPY ŠTROSSE
Sál zámku Lanškroun.

V rámci zábavného večera doplní humor Pepy Náhlovského swingové písničky a rodinné historky v podání folkového dua „Pepa Štross a syn“.

190306 pasyRodinné centrum Dětský svět zve ve středu 27. března od 10 hodin rodiče s dětmi do dopoledního klubu rodičů na setkání na téma rodinné pasy.

190313 divadloV pátek 29. března v 19:30 hodin uvádí Divadlo ve středu Lanškroun divadelní pásmo Sto roků republiky aneb Dějiny s úsměvem. V programu jsou např. scénky z Haškova románu Dobrý voják Švejk, ze hry V+W: Don Juan, z díla Ludvíka Aškenazyho, z Televarieté či Nedělní chvilky poezie nebo jak je to s objevy, politiky či inzercí.

190306 rcProgram, který pro veřejnost připravilo na měsíc březen Rodinné centrum Dětský svět.

190321 dod

Srdečně zveme všechny občany na Den otevřených dveří kulturního domu L'ART, který se uskuteční ve středu 3. dubna od 13 hodin. Pro návštěvníky je připraven bohatý doprovodný program. Součástí programu budou komentované prohlídky i hudební vystoupení. V průběhu celého odpoledne si budou moci návštěvníci prohlédnout fotogalerii i videa z průběhu stavby.
 

190215 jarmarkZŠ Smetanova Lanškroun srdečně zve ve středu 3. dubna od 10 do 17 hodin na Velikonoční jarmark, který se bude konat v budově školy. Připravena bude prodejní výstava výrobků žáků školy i ukázky řemeslných dílen.

181225 hra19:30 hodin, sál kulturního domu
Moje hra je komedií o životě, jakkoli hlavnímu hrdinovi jeho život právě protekl mezi prsty.
Slavný spisovatel Josef Jankulovski opustil tento svět nečekaně a s poměrně starosvětským přáním: chtěl po své partnerce, aby uspořádala soukromou smuteční slavnost na jeho počest.

190313 cimbalObec Sázava pořádá v sobotu 6. dubna od 18 hodin v Kulturním domě Sázava Posezení u cimbálu s ochutnávkou vín. Od 20 hodin hraje Cimbálová muzika Krepina..., více než sto vzorků vín, výborné pohoštění. Vstupné 100 Kč.