Příjemnou noc, je pondělí 19.8.2019. Dnes má svátek Ludvík, zítra Bernard.

1891225 4tet

Původní termín koncertu 4TETU - 21. února byl přesunut na 20. května od 19:30 hodin, konat se bude v Multifunkčním centru L´art. Vstupenky koupené na únorový termín budou platné i v náhradním termínu, v případě, že vám nový termín nevyhovuje, peníze za již zakoupené vstupenky vrátíme.

Již téměř 16 let udivuje 4tet diváky svými neuvěřitelnými pěveckými, ale i hereckými výkony a nápady VOKÁLNÍ SESKUPENÍ 4TET. Gentlemani v cylindrech opět připravili originální podívanou.

Verze V., kterou připravil se 4TETem stejný tým, jako verze předešlé, je scénicky a obsahově úplně jiná. Co ale zůstalo, je umělecky plnohodnotný, precizní a přitom osobitý projev vokálního seskupení, který se snoubí s již pověstnou dokonalostí a profesionalitou Jiřího Korna.

Úžasné vokální výkony, nepřehlédnutelný design kostýmů Marie Markové a Jana Boušky, překvapivě originální pojetí aranžmá a neotřelé harmonie Jiřího Škorpíka i temperamentní herecké až „taneční“ výkony některých aktérů na jevišti. To vše rozhodně nenechá nikoho chladným a odměnou jsou jim vždy vyprodané koncerty s neopakovatelnou atmosférou.

Vstupné 600 Kč / 750 (lóže), vstupenky k prodeji v Infocentru Lanškroun.

View the embedded image gallery online at:
https://www.lanskrounsko.cz/cz/8702-4tet#sigProGalleria63b6a7042a

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Zaregistrovat a přihlásit se můžete v pravé části stránek.