Pozvánky

21. červen - Bohemians Praha vs. Růža Team

21. červen - Bohemians Praha vs. Růža Team

05. 06. 2024 795x

Milanovi kamarádi u příležitosti jeho padesátin ve spolupráci s Fotbalovým oddílem Lanškroun pořádají utkání Bohemians Praha Internacionálové vs. Růža Team. Účast přislíbili například Karol Dobiáš nebo Antonín Panenka. Tak přijďte. 21. června od 17 hodin ...

Orlickoústecko

Lázně (ducha) Litomyšl léčí laskavou legrací

Lázně (ducha) léčí laskavou legrací

27. 04. 2024 796x

Zahájení lázeňské sezóny (27. dubna) změní vždy nedalekou Litomyšl k nepoznání. Program nabízí desítky akcí, jednu zajímavější než druhou.

modelka_predvadi_bile_spodni_pradloSpolečenský dům zažil v pátek opět velkou módní show Boutique Sabrina, kterou moderoval herec Marek Vašut. Předvedeny byly modely značky Andrea Martiny, o nichž majitelka boutique Alena Němcová říká, že „jsou pro všechny, kdo se chtějí oblékat elegantně a zároveň mladistvě, pohodlně a přitom funkčně“.

Tvorba brněnské firmy D&A Jeans Collection naopak působila dravě, nechává se totiž inspirovat divočinou, šelmami a plazy. Kontrastem byly modely firmy W.LINIE z Valašského Meziříčí, která se orientuje na business a městkou módu určenou ženám pohybujícím se ve sféře středního a vyššího managementu. Lechtivou podívanou pak byly ukázky dámského i pánského spodního prádla.
Tradičně vyvážený scénář i tentokrát střídal přehlídkové molo se zábavou - kratšími vstupy kankánových tanečnic, které si říkají Trn v oku a vystoupeními Michaela Jacksona - revival. Elegantní tečkou velkolepého večera byla přehlídka plesových šatů.


Marie Hrynečková


Další fotografie najdete ZDE.