Pozvánky

21. červen - Bohemians Praha vs. Růža Team

21. červen - Bohemians Praha vs. Růža Team

05. 06. 2024 811x

Milanovi kamarádi u příležitosti jeho padesátin ve spolupráci s Fotbalovým oddílem Lanškroun pořádají utkání Bohemians Praha Internacionálové vs. Růža Team. Účast přislíbili například Karol Dobiáš nebo Antonín Panenka. Tak přijďte. 21. června od 17 hodin ...

Orlickoústecko

Lázně (ducha) Litomyšl léčí laskavou legrací

Lázně (ducha) léčí laskavou legrací

27. 04. 2024 798x

Zahájení lázeňské sezóny (27. dubna) změní vždy nedalekou Litomyšl k nepoznání. Program nabízí desítky akcí, jednu zajímavější než druhou.

modelkyMódní přehlídky boutique Sabrina jsou tradičně velkolepou podívanou se zajímavým programem a hojnou návštěvností. A navíc, v poslední době se začínají široké veřejnosti představovat v neobvyklých prostorách. Loni to byl showroom nové budovy firmy Soma, a letos, v pátek 4. října, kdy se konal už sedmý ročník, to byla čerstvě dokončená průmyslová hala společnosti Forea.

Majitelka butiku Alena Němcová tentokrát představila nejen oblíbenou značku Andrea Martini, tuzemskou W Linii (Valašské Meziřící) a Jopess (Ostrožská Nová Ves), ale „sáhla“ i do zahraniční provenience. Diváci mohli obdivovat modely italské značky Roberto Naldi, holandské značky Geisha a také luxusní zimní a lyžařské oblečení z nabídky olomoucké společnosti Ski-Max, jež prezentuje značky Emporio Armani a Nickelson. Třešinkou na dortu pak byly luxusní noční košilky z nabídky boutique Sabrina.

Módní show představující kolekce podzim-zima 2013 a jaro-léto 2014 moderoval Tomáš Kraus z TV Prima. Modely předváděla mezi jinými i finalistka Miss ČR 2008 Romana Pavelková a Miss fotbalového šampionátu EURO 2008 Dominika Hužvárová. Během večera několikrát vystoupila skupina Pyroterra se speciálními světelnými efekty spojenými s prvky moderního tance a silové vzdušné akrobacie. Zlatým hřebem programu bylo vystoupení zpěváka Václava NOIDA Bárty.

Marie Hrynečková