Pozvánky

21. červen - Bohemians Praha vs. Růža Team

21. červen - Bohemians Praha vs. Růža Team

05. 06. 2024 810x

Milanovi kamarádi u příležitosti jeho padesátin ve spolupráci s Fotbalovým oddílem Lanškroun pořádají utkání Bohemians Praha Internacionálové vs. Růža Team. Účast přislíbili například Karol Dobiáš nebo Antonín Panenka. Tak přijďte. 21. června od 17 hodin ...

Orlickoústecko

Lázně (ducha) Litomyšl léčí laskavou legrací

Lázně (ducha) léčí laskavou legrací

27. 04. 2024 798x

Zahájení lázeňské sezóny (27. dubna) změní vždy nedalekou Litomyšl k nepoznání. Program nabízí desítky akcí, jednu zajímavější než druhou.

Jedna z předvádějících modelekLanškrounský Boutique SABRINA připravil na sobotní odpoledne ve vlastních prostorách dvě módní přehlídky. Prezentována byla luxusní  dámská móda značky Codia módní návrhářky Dagmar Střižové, dále kolekce jaro-léto značky Andrea Martini, plavky značky Magistral a streetová móda Timezone.

Zákaznice a návštěvnice přehlídky  už vědí, že modely těchto značek tvoří základní nabídku butiku vedeného Alenou Němcovou.

 


Jak je patrno z fotografií, módní přehlídka byla proložena zajímavými vystoupeními. V úvodu předvedly dramatickou taneční kreaci úpířic dívky ze ZUŠ J. Pravečka v Lanškrouně. Později se představil soubor desetiletých děvčat Lentilky vedený Soňou Marešovou. Posledním zpestřením byly ukázky  latinsko-amerických tanců v provedení Jany Kumpoštové a Petra Komendy z Taneční školy Krok v Hradci Králové. 

 

 
Text: Marie Hrynečková
Foto: Hynek Brýdl