Boutique Sabrina opět přinesl nové módní trendy i originální zábavu

prehlidkaNadpozemsky prodloužené éterické bytosti Tritypos vpluly na přehlídkové molo a po krátkém zkoumání telepaticky sdělily moderátorovi Liboru Boučkovi, že 8. Módní show boutique Sabrina může začít. Stalo se tak 26. září v prostorách nové průmyslové haly firmy Guvex.

Majitelka butiku Alena Němcová do letošní módní přehlídky zařadila kolekce oblíbených značek Andrea Martiny, Jopess, Geisha a Magistral pro sezónu 2014 – 2015.

Novinkou pro lanškrounské zákaznice byly módní trendy značek Tramontana a Gelco. Závěr přehlídky tentokrát nebyl věnován konkrétní značce, ale nesl se na vlnách černé-bílé.

Nadčasové kožené kabelky s minimalistickým zdobením od firmy Elega navržené herečkou Danou Morávkovou a klobouky značky Tonak prezentovaly modelky oděné do černých přiléhavých trikotů, které daly předváděným výrobkům náležitě vyniknout.

Módní přehlídka byla jako obvykle proložena zábavným programem, v němž tentokrát vystoupili vicemistři světa v latinskoamerických tancích Milan Adamec a Hana Kopřivová, zpěvák Petr Kolář a akrobatka, která předvedla návštěvníkům nad hlavami vzdušný balet.

Překvapivou tečkou za příjemně stráveným večerem byla květina, kterou si každá návštěvnice odnášela domů.

 

Marie Hrynečková

 

 

Nová hala firmy Guvex, kde se konala módní přehlídka boutique Sabrina, sídlí ve směru z Lanškrouna na Sázavu, v areálu bývalé traktorky.

Společnost Guvex s.r.o. v Lanškrouně provozuje velkoobchod v oblasti Voda-Topení-Plyn. Jejími zákazníky jsou tuzemské i zahraniční velkoobchody, supermarkety i stavební firmy v oboru. Majitelem je ing. Vladislav Verner, který je zároveň vlastníkem firmy Guliwer electronics s.r.o. vyrábějící automaticky ovládanou sanitární techniku, elektronické komponenty pro motorová vozidla či hladinoměry pro nádrže vozidel.

Zdroj: internet