Národní sportovní agentura poskytla Žichlínku dotaci 2 miliony korun na sanaci sklepa, výstavbu šaten, sociálních zařízení a bezbariérového vstupu do tělocvičny. Stavební práce začaly v pondělí 15. června.
„Jedná se o dlouhodobě plánovanou akci, jejímž hlavním účelem je sanace extremně vlhkého sklepa pod terasou, do kterého se tlačí spodní i dešťová voda. Sklep tak podmáčí základy tělocvičny, zdi šaten a celkově přispíva k degradaci přiléhajících prostor,“ píše se na webu obce.
-red-
foto: facebook/Obec Žichlínek
