Představujeme nové Lanškrounsko.cz

Představujeme nové Lanškrounsko.cz

Vítáme vás na novém webu Lanškrounsko.cz. Věříme, že pro vás bude nadále zdrojem informací o aktuálním dění, inspirací pro výlety po okolí a v neposlední řadě také okénkem do historie Lanškrouna a přilehlých obcí. Nově zde najdete také potřebné kontakty na lékaře, úřady či školská zařízení.

Zdroj informací
Všechny aktuální články jsou v chronologickém pořadí v sekci Zpravodaj. Jejich výběr je pak na titulní straně, které dominuje slideshow tří aktuálních článků. Pod ní pak jsou redakční tipy na čtyři dlouhodobější texty, které stojí za přečtení. Následují boxy Lanškroun a Lanškrounsko, kde je šest nejnovějších článků týkající se Lanškrouna a obcí na Lanškrounsku. V následujícím boxu najdete aktuální pozvánky na akce (kterých je teď bohužel vzhledem ke koronavirové krizi omezené množství). Titulní stránku uzavírá box Orlickoústecko, kde jsou díky spolupráci s facebookovou stránkou Orlickoústecko aktuálně krátké texty o dění v okolních městech.

Okénko do historie
Velkou pozornost věnujeme historii Lanškrouna a okolí. V sekci Historie tak najdete nejen přehled místních památek, osobností nebo pověstí, ale i dva seriály k historii společenského domu a polikliniky. Nejdůležitější události minulého století jsou pod položkou Historie 20. století. Pohledy do historie pak nabízejí řadu velmi zajímavých textů přibližující minulost Lanškrounska a jeho obyvatel. Zachována zůstala sekce Obce, kde jsou (jak název napovídá) popsány obce v našem regionu.

Kam vyrazit a komu zavolat
Nevíte, co s volným víkendem? Klikněte na sekci Výlety a třeba najdete místo, kde jste ještě nebyli a chtěli byste se na něj podívat. Radosti, ale i starosti všedních dnů pak vyřeší sekce Služby. Jsou v ní potřebné kontakty na lékaře, úřady, kulturní a školská zařízení, sportoviště, restaurace i ubytování.

Lanškrounsko.cz by bez vás – našich čtenářů, dopisovatelů a inzerentů – nikdy nebylo tím, čím už od roku 1998 je – součástí dění v regionu. Máte-li zájem o spolupráci s námi, neváhejte a napište na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Děkujeme a přejeme příjemné čtení,
tým Lanškrounsko.cz

Lanškrounsko.cz v letech 1998-1999:
210125 novy web1998

 

Lanškrounsko.cz v letech 1999-2002:

210125 novy web1999

 

Lanškrounsko.cz v letech 2002-2008:

210125 novy web2002

 

Lanškrounsko.cz v letech 2008-2021:

210125 novy web2008a