Good afternoon, it is Saturday 8.8.2020. It is the nameday of Soběslav, tommorow is the nameday of Roman.

191006 prehlidkaDo posledního místa obsazený sál L´Artu byl 4. října svědkem už 13. módní show Boutique Sabrina, kterou každoročně pořádá majitelka Alena Němcová. Dokonalý scénář, perfektní provedení a jako třešnička na dortu vždy něco, co i stálého návštěvníka překvapí. Moderátoři Snídaně s Novou Míra a Zorka Hejdovi tentokrát provázeli Lanškrouňáky "večerní pastvou pro oči".


Stálicí na módních přehlídkách Sabriny jsou již značky Andrea Martiny, Geisha a Infinity, které zákaznice butiku dobře znají. Džínová kolekce překvapila nejen nesčetnými variacemi provedení těchto oblíbených kalhot, ale i způsobem předvedení. Vyniknout měly hlavně džíny, a tak modelky na sobě neměly kromě jediného malého kousku žádné další oblečení. K ne tak dlouho prodávaným značkám v butiku Sabrina patřila kolekce Monari (Slovensko) a italské značky Rinascimento.

Následovala přehlídka pláštěnek, které - nutno přiznat - nehýřily nápaditým střihem ani barvami. Pointa se skrývala pod pláštěnkami v podobě plavek značek Magistra a Paloma. Tečkou za módní show byla kolekce Boutique Sabrina, jejíž součástí byly společenské šaty.

Scénáře módních show z pera Aleny Němcové jsou typické tím, že jsou proloženy vystoupeními umělců. Letos to byly hudební vstupy Adama Mišíka, vystoupení I.Z. Dance studia Ivety Zahradníkové nazvané Víly i světelné efekty Pixel Graphic Poi Show. Dech se divákům tajil při produkcích Cirkusu trochu jinak, ať už šlo o ukázku akrobacie dívky v kostce vznášející se v prostoru či dvojice Straps, která předvedla vzdušnou akrobacii na popruzích.

Marie Hrynečková

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Zaregistrovat a přihlásit se můžete v pravé části stránek.