Good evening, it is Sunday 20.9.2020. It is the nameday of Oleg, tommorow is the nameday of Matouš.
redakce@lanskrounsko.cz

200119 ples

Čerstvě zasněžený Lanškroun přivítal v nedávno otevřeném Multifunkčním centru L´Art návštěvníky prvního Reprezentačního plesu. Program pro téměř čtyři sta hostů zahájila laserová show. Po ní vyzval moderátor večera Jan Čenský starostu Radima Vetchého, aby společně se svou manželkou otevřeli taneční parket.

Hned se přidaly i ostatní páry – skvělému hudebnímu doprovodu odolal jen málokdo. Vždyť ještě před měsícem hráli muzikanti Moondance Orchestra tanečním, hereckým i jiným hvězdám v pořadu České televize Star Dance. Hudební žánry se měnily s tím, jak se na pódiu orchestr střídal s účastnicí soutěže Eurovision Song Contest Terezou Kerndlovou a hudební skupinou ABBA Stars.

Program Reprezentačního plesu propojil novou přístavbu L´Artu s historickou Langerovou vilou. Kromě vystoupení kouzelníka Toma Jaspera a ochutnávky vín byla v salónku Agatha připravena degustace rumů a v salóncích Natalie, Berta a Kamila bohatý raut. Příjemnou atmosféru vytvářela i cimbálová muzika Studánka, která hrála v nejhonosnějším salónku Rudolf. Poslední účastníci plesu odcházeli až po třetí hodině ranní.

-red-

Fotogalerie:
Přípravy na ples: foto 1-6
Reprezentační ples města Lanškroun: foto 7-16

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Zaregistrovat a přihlásit se můžete v pravé části stránek.