V neděli 24. 8. v 15 hodin proběhla na obecním úřadě v Horní Čermné vernisáž mezinárodní putovní výstavy Už nikdy! Prvotní myšlenka na uspořádání této akce vznikla v Berlíně-Neuköllnu, když členové občanského sdružení Freunde Neuköllns uviděli fotografii kostelních zvonů, které byly svěšeny v obcích a městech Protektorátu Čechy a Morava. Silná myšlenka této fotografie oslovila všechna přátelská města - Prahu 5, Ústí nad Orlicí a obec Horní Čermnou.
Letošní závod do vrchu Laudon byl těsně před samotným konáním poznamenán vandalským poničením pomníčku zesnulého jezdce Ondřeje Chytila.











